Logo MojaObčina.si

Ig

DANES
5°C
-2°C
JUTRI
6°C
-3°C

Držite se sprejetih ukrepov

Spoštovani občani in občanke. Z zaskrbljenostjo spremljamo epidemiološko sliko tako države, kot naše občine. Kljub zelo strogim sprejetim ukrepom države, kjer je potrebno sodelovanje in zaupanje ter samozaščitno obnašanje vseh občanov, opažamo, da se mnogi teh omejitev ne držijo. 

Pozivamo vas, da omejite vse stike, da se izogibate nedovoljenemu zbiranju na javnih površinah ali v privatnih objektih. Še naprej je obvezno nošenje mask, razkuževanje ter ohranjanje medosebne razdalje. 

Vsi si želimo, da bi čim prej odprli šole in zagnali gospodarstvo. Vse to lahko dosežemo le, če bomo prav vsi spoštovali ukrepe in se obnašali odgovorno. 

S sodelovanjem, kolektivno odgovornostjo, solidarnostjo in s spoštovanjem sočloveka, njegovega zdravja in načina življenja, tako v lokalnih skupnostih kot na nacionalni ravni, lahko naredimo ogromno. 

Skupaj bomo zmogli. 

Ostanite zdravi!

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi