Logo MojaObčina.si

Horjul

JUTRI
29°C
17°C
TOR.
29°C
16°C
Deli
2873

Začetek gradnje kanalizacije

Na začetku novembra se je začela gradnja novega kanalizacijskega omrežja. Občina se je namreč zavezala, da bo to uredila v skladu z evropskimi zahtevami in direktivami do leta 2020. Na javnem razpisu izbran izvajalec del, Komunalne gradnje iz Grosuplja, je z gradbenimi deli začel v vasi Zaklanec. V prvi fazi bodo delali na javni poti od gasilskega doma proti severu, nadaljevali bodo z lokalnimi cestami, zgodaj spomladi pa se bodo začela dela na cesti Horjul–Dobrova. Območje urejanja bo popolnoma zaprto, zato izvajalec del prosi za upoštevanje navodil vodje gradbišča. Hkrati se bo uredila tudi vsa pripadajoča infrastruktura, ki vključuje pločnike, javni vodovod, javno razsvetljavo in nizkonapetostno električno omrežje ter optiko.

 

Besedilo in fotografija: Peter Kavčič 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi