Logo MojaObčina.si

Horjul

JUTRI
1°C
-3°C
PON.
2°C
-3°C
Deli
2873

Vizija ureditve pokopališča in poslovilne vežice na Lesnem Brdu

Med projekte, ki nas čakajo v bližnji prihodnosti, spada tudi ureditev pokopališča na Lesnem Brdu, na kar krajani čakajo že zelo dolgo. Z veseljem sporočamo, da smo v fazi pridobivanja ustrezne dokumentacije za ureditev obstoječega stanja in rešitev najbolj pereče problematike. Dobili smo tudi že prvo maketo, ki kaže, kakšna naj bi bila končna podoba novega in urejenega pokopališča z večnamenskim objektom, kjer bo tudi poslovilna vežica. Prvi del obnove se bo začel že zelo kmalu, najprej bomo uredili pokopališče, nato pride na vrsto izgradnja objekta.  
Besedilo in fotografija: Peter Kavčič

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij