Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 22.10.2018

delno oblačno
Ponoči bo na Primorskem pretežno jasno, pihala bo zmerna burja. Drugod v notranjosti države bo večinoma oblačno, predvsem v jugovzhodnih krajih bo občasno še možen rahel dež. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, ob morju okoli 10, v Gornjesavski dolini okoli 0 °C.
5°C | 14°C
torek, 23.10.2018
6°C | 15°C
sreda, 24.10.2018
7°C | 21°C
četrtek, 25.10.2018
7°C | 14°C
Opozorila
Nedelja, 21.10.2018 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
14°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Vizija ureditve pokopališča in poslovilne ......


NOVICE

| |
22.10.2017      13:40
A A

Vizija ureditve pokopališča in poslovilne vežice na Lesnem BrduDeli:

Med projekte, ki nas čakajo v bližnji prihodnosti, spada tudi ureditev pokopališča na Lesnem Brdu, na kar krajani čakajo že zelo dolgo. Z veseljem sporočamo, da smo v fazi pridobivanja ustrezne dokumentacije za ureditev obstoječega stanja in rešitev najbolj pereče problematike. Dobili smo tudi že prvo maketo, ki kaže, kakšna naj bi bila končna podoba novega in urejenega pokopališča z večnamenskim objektom, kjer bo tudi poslovilna vežica. Prvi del obnove se bo začel že zelo kmalu, najprej bomo uredili pokopališče, nato pride na vrsto izgradnja objekta.  
Besedilo in fotografija: Peter Kavčič
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!