Logo MojaObčina.si

Horjul

JUTRI
1°C
-3°C
PET.
0°C
-5°C
Deli
2873

Venec v spomin padlemu ruskemu vojaku

Župan in predstavnik ruskega veleposlaništva sta ob ruskem državnem prazniku položila venec v spomin in čast padlemu ruskemu vojaku iz druge svetovne vojne. Spomenik leži na sami vzhodni meji občine, to dejanje pa je tradicionalno: 'Prav je, da se spomnimo dogodkov iz preteklosti in ne pozabimo na tegobe vojne, ki ji so pestile tako naš kot ruski narod v tem temnem času. Z ruskim veleposlaništvom imamo dobre stike in je to postalo tradicija. Je še dodal župan Horjula Janko Prebil.

Peter Kavčič

Foto: občinski arhiv

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij