Logo MojaObčina.si

Horjul

DANES
23°C
14°C
JUTRI
29°C
16°C
2873

Vabilo k sodelovanju pri projektu Knjižna polička na delovnem mestu

Branje predstavlja pot do informacij in znanja, poleg tega pa je pomembno za osebnostno rast in boljše razumevanje sebe in sveta okoli nas. Ob hitrem življenjskem tempu se te pozitivne plati branja vse bolj pozabljajo. Zato v Mestni knjižnici Ljubljana pripravljamo projekt Knjižna polička na delovnem mestu, ki je namenjen gospodarskim organizacijam. Projekt bo potekal v nacionalnem mesecu skupnega branja, to je septembra. V tem času bomo podjetju ponudili v uporabo knjižno gradivo, ki bo na voljo zaposlenim na delovnem mestu, seveda je mišljeno, da ga odnesejo domov in v miru preberejo. Vsem podjetjem, ki se bodo odločila za sodelovanje pri projektu, bomo podarili enoletno članarino za pravne osebe v vrednosti 30 evrov, tako da bodo lahko uporabljala knjižnične storitve tudi po končanem projektu. Podjetja vljudno vabimo, da se nam pridružite na poti branja. Za kakršnakoli vprašanja in prijave smo vam vedno na voljo na e-naslovu knjizna.policka@mklj.si ali na telefonski številki 051 325 914 oziroma 01 308 57 09.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi