Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.07.2018

pretežno oblačno
Ponoči bo pretežno oblačno, zjutraj se bo dež od vzhoda razširil nad osrednji del države, vmes bo tudi kakšna nevihta. Na zahodu bo ostalo večinoma suho. Zjutraj bo zapihal veter severnih smeri, na Primorskem povečini šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 17, ob morju okoli 19 °C.
18°C | 28°C
torek, 24.07.2018
17°C | 29°C
sreda, 25.07.2018
17°C | 31°C
četrtek, 26.07.2018
18°C | 29°C
Opozorila
Nedelja, 22.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
18°C
28°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Uspešna sanacija strehe na vrtcu


NOVICE

| |
29.08.2017      10:12
A A

Uspešna sanacija strehe na vrtcuDeli:

Konec julija se je izvedla sanacija strehe na vrtcu v Horjulu, saj je na delih strehe prihajalo do vdora vode ob močnejših nalivih in s tem do zamakanja v izolacijo strehe. Da ne bi prišlo do večje gospodarske škode je občina Horjul ob pomoči PGD Horjul, katerim gre posebna zahvala za sodelovanje in s podjetjem Andrej Kozjek s.p., ki je znano po unikatnih rešitvah v tovrstnih primerih, streho popravilo. Po namestitvi novih zaščitnih obrob so streho gasilci izdatno zalili z vodo, da se je preizkusilo ali je bila obnova uspešna. Streha je preizkus odlično prestala tako da verjamemo, da težav z zamakanjem ne bo več.

 

Peter Kavčič

Foto: arhiv občine Horjul
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!