Logo MojaObčina.si

Horjul

DANES
17°C
12°C
JUTRI
22°C
12°C
Deli
2873

Sprejem prvošolcev na OŠ Horjul

Letos je šolski prag osnovne šole Horjul prvič prestopilo 43 prvošolcev in prvošolk. Kot je v navadi jih na tem za njih zelo pomembnem koraku na pot izobraževanja pospremijo tudi njihovi starši.

V šolski avli jih je naprej pozdravil ravnatelj Primož Garafol, ki jim je izrekel dobrodošlico in spodbudne besede, ki so bile namenjene tako prvošolcem kot njihovim spremljevalcem.

Ob tej priložnosti jih je obiskal tudi župan Janko Prebil, ki je zbranim predstavil vlogo občine v procesu izobraževanja in ključnega pomena izobrazbe na življenjski poti vseh zbranih otrok. Ob tem je še povedal kako si občina prizadeva, da omogoča čim bolj kakovostno izvedbo učnega programa in na sploh celotnega šolanja v osnovni šoli. Otroci so nato spoznali tudi svoji razredničarki, ki jih bosta spremljali in poučevali v tem šolskem letu. V prvem A je to gospa učiteljica Marija Kovač, v prvem B pa Petra Mrzlikar.  

 

Peter Kavčič

Foto: občinski arhiv

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi