Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.10.2017

oblačno
Danes bo oblačno. Zjutraj bo na zahodu začelo deževati, padavine bodo čez dan zajele vso državo. Predvsem v južni Sloveniji bodo tudi nevihte s krajevnimi nalivi. Zapihal bo okrepljen severni do severovzhodni veter, na Primorskem popoldne zmerna do močna burja. Meja sneženja se bo proti večeru spustila do nadmorske višine okoli 1200 m, v noči na ponedeljek pa tudi pod 1000 m. Najvišje dnevne temperature bodo od 8 do 14, na Primorskem do 18 stopinj C.
10°C | 13°C
ponedeljek, 23.10.2017
6°C | 13°C
torek, 24.10.2017
5°C | 16°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 15°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 19°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 6h
Danes popoldne bo na Primorskem zapihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
10°C
13°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

V Horjulu bodo konec tedna palice prekrižale ......


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
29.05.2014      7:54
A A

V Horjulu bodo konec tedna palice prekrižale hokejistke štirih držav


Borbena igra do zadnjega sodniškega piska, zabava s karaokami in premierna izvedba nove himne Horjulskega kluba Dinamiti Jake Babe. Vse to - in več - gledalcem, ki si bodo prihajajoči konec tedna ogledali tekme ženskega turnirja v inline hokeju v Horjulu, obljubljajo Jake Babe.


Takole so se zmage na mednarodnem turnirju v Horjulu lani veselile Jake Babe (foto: arhiv Jakih Bab).
Takole so se zmage na mednarodnem turnirju v Horjulu lani veselile Jake Babe (foto: arhiv Jakih Bab).
Deli:

Na mednarodnem turnirju v horjulskem športnem parku bo sodelovalo pet ekip, nam je povedala trenerka Jakih Bab in organizatorka turnirja Tina Zuljan. Barve slovenske zastave bodo poleg domačink zastopale še Divje Kure z Gorenjske, v Horjul prihajajo še reprezentanca Irske ter kluba iz Italije in Francije.

Irke so na turnirju že nastopile lani, vendar so morale priznati pomoč Jakim babam, ki so se na koncu veselile skupne zmage. Bodo tudi letos gostiteljice premočne za vse tekmice? Do odgovora na to vprašanje nas loči več kot deset obračunov. Redni del turnirja se bo z osmimi tekmami začel v soboto, še dve tekmi pa bosta izvedeni v nedeljo dopoldne. V nedeljo po 12. uri sledi končnica. Najprej bodo tekmovalke odigrale mali finale za 3. mesto, nato sledi finale, ki bo določil zmagovalno ekipo turnirja. Sledi še tekma All stars.

Dodajmo, da Jake Babe v soboto zvečer za vse hokejske in pevske navdušence pripravljajo karaoke v lokalu šortnega parka v Horjulu. 

Vabljeni! 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 452
Izšla: 25.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.