Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 25.06.2017

oblačno
Ponoči se bo postopno jasnilo, zjutraj pa bo na severozahodu in severu spremenljivo oblačno. Tam so možne že manjše padavine. Najnižje jutranje temperature bodo od 15 do 22 stopinj C.
20°C | 29°C
torek, 26.06.2017
18°C | 30°C
sreda, 27.06.2017
18°C | 31°C
četrtek, 28.06.2017
18°C | 32°C
Opozorila
Sobota, 24.6.2017 ob 18h
V večernem času so še možne močnejše nevihte s sunki vetra in nalivi.
20°C
29°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Občina Horjul bo v juniju ponovno v znamenju ......


ŠPORT

| |
17.06.2015      10:00
A A

Občina Horjul bo v juniju ponovno v znamenju nogometa


V soboto 20.6.2015 se bo v organizaciji ŠD Extrem odvilo 2. Svetovno nogometno prvenstvo občine Horjul


Deli:

Gre za celodnevni dogodek, na katerem se bodo za repliko pokala SP v nogometu potegovale in med seboj pomerile ekipe vseh vasi občine. Prehodni pokal bodo branili lanskoletni zmagovalci iz Podolnice. Nagrajeni bodo vsi tekmovalci, poleg prehodnega pokala in pokalov za prva tri mesta, bomo z zlato kopačko nagradili tudi najboljšega strelca. Letošnje leto se bomo iz travnatega igrišča preselili na igrišče pri OŠ Horjul. Slednjega bomo ob tej priložnosti tudi opremili in z omenjenim turnirjem otvorili.

Letos pripravljamo številne novosti. Ena izmed njih bo atraktivna Kletka – boj 1 na 1. Prijavljeni igralci se bodo v manjšem ograjenem prostoru pomerili v igri 1 na 1. Posameznik, ki bo z največ zadetimi goli premagal vse ostale, bo postal Nogometni kralj občine Horjul. Prvič v zgodovini bomo priredili tudi nogometni derbi za ženske občanke!  V večernem času se bodo v nogometnem znanju med seboj preizkusile pripadnice nežnejšega spola. Pozabili pa ne bomo tudi na osnovnošolce OŠ Horjul. V telovadnici OŠ bo potekal nogometni turnir za otroke druge in tretje triade.

Poskrbljeno bo za jedačo in pijačo! Prav tako za animacijo, otroci in odrasli se boste lahko zabavali v zorbingu J

Gost turnirja bo eden najbolj prepoznavnih slovenskih nogometašev Sebastjan Cimerotić!

Vsi nogometni navdušenci in navdušenke ste tako vabljeni k sodelovanju, tudi tisti, ki se v našo dolino ženite, seveda pa vas čaka presenečenje. Prijave na tel.: 051/211-106 (Matic) in 040/506-700 (Maša).
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 449
Izšla: 29.05.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.