Logo MojaObčina.si

Horjul

JUTRI
2°C
-2°C
TOR.
3°C
-2°C
Deli

Priznanje kasaču iz rok župana

Skrb za dobre medsebojne odnose, pa naj si bo znotraj ali zunaj občine, je po besedah župana Janka Prebila izrednega pomena. Rezultat tega je tudi povabilo na Kasaški festival Ljubljana, ki je potekal 3. septembra na hipodromu v Stožicah. Gre za tradicionalno druženje prijateljskih občin, sponzorjev, donatorjev, mecenov, ki takšno priložnost izkoristijo za klepet ter promocijo občine, podjetij in društev. S tem se strinja tudi horjulski župan, ki se tudi sicer rad odzove na vsako vabilo, ki ga prejme, če mu le čas dopušča. Tako se je tudi tokrat odzval na vabilo Kasaškega kluba Stožice ter na nedeljskem kasaškem derbiju podelil eno od odlikovanj najboljšemu kasaču v svoji disciplini, po tem pa čas izkoristil za prijateljska druženja.

Nadja Prosen Verbič

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!