Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 25.06.2017

oblačno
Danes bo spremenljivo do pretežno oblačno. Krajevne padavine, predvsem plohe in nevihte, se bodo od zahoda razširile na vso Slovenijo ter ponehale v večernem ali nočnem času. Nekatere nevihte bodo spremljali močnejši nalivi, sunki vetra, krajevno bo možna toča. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 30, v Beli krajini in Posavju ob jugozahodnem vetru še do 33 stopinj C.
20°C | 28°C
ponedeljek, 26.06.2017
18°C | 31°C
torek, 27.06.2017
18°C | 31°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 30°C
četrtek, 29.06.2017
17°C | 24°C
Opozorila
Nedelja, 25.6.2017 ob 8h
Danes bodo ob prehodu vremenske fronte nevihte z močnejšimi nalivi, sunki vetra, krajevno bo možna toča.
20°C
28°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Gostilna Pr' Kozinc z novo zunanjo podobo in ......


SOSED SOSEDU

| |
08.08.2014      15:07
A A

Gostilna Pr' Kozinc z novo zunanjo podobo in prostorom za zaključene družbe


Podolnica – Po petnajstih letih delovanja se je gostilna Pr' Kozinc odela v novo podobo in odprla nov, ločeni prostor za zaključene družbe.


Deli:

Gostilna Pr' Kozinc, ki ima v Podolnici vrata odprta vse od leta 1999, je po petnajstih letih delovanja ponosna na novo pridobitev – ločeni prostor za zaključene družbe, ki sprejme okrog 50 gostov, ter novo, za oko nadvse prijetno zunanjo podobo. Družinska gostilna, ki je posebej v Horjulski dolini dobro poznana po okusnih malicah in kosilih ter picah in drugih jedeh po naročilu, bo v svoje prostore po novem lahko sprejela okrog 100 gostov.

Le nekaj manj se jih je zbralo na odprtju 20. junija, ko je gostilna tudi uradno odprla vrata novega prostora. Kozinčevi so veselo druženje pripravili predvsem za svoje prijatelje in znance ter seveda redne goste, nanj pa so povabili tudi ansambel Mladi godci, ki je zbrano družbo v prijetnem ambientu novega prostora zabaval dolgo v noč. Kot se za gostilno Pr' Kozinc spodobi, tudi tokrat ni manjkalo slastne hrane in pijače, ki je na voljo tudi vsem vam, in sicer vsak dan, razen ob ponedeljkih popoldne. »Pa dobrodošli,« pravijo.

 

Nadja Prosen Verbič

Foto: npv
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 449
Izšla: 29.05.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.