Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.10.2017

pretežno oblačno
Danes bo na zahodu zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko rosi. Drugod bo dokaj sončno z nekaj zmerne oblačnosti. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 22 stopinj C.
8°C | 18°C
nedelja, 22.10.2017
10°C | 13°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 13°C
torek, 24.10.2017
4°C | 16°C
sreda, 25.10.2017
7°C | 13°C
Opozorila
Sobota, 21.10.2017 ob 10h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
18°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Čistilna akcija v Zaklancu


SOSED SOSEDU

| |
15.04.2015      14:33
A A

Čistilna akcija v Zaklancu


Spet je prišla pomlad in z njo čistilna akcija. Zbrali smo se v soboto, 11. aprila, pri gasilnem domu.


Deli:

Dan je bil lep in volje, da polepšamo svojo okolico, ni manjkalo. Načrtovali pa smo tudi nasutje kolovoznih poti. Za ta namen je že čakal velik kup gramoza, ki ga je prispevala občina. Moški del udeležencev se je posvetil tej nalogi, seveda z ustreznimi stroji in orodji. Ženske pa so se podale na lov za odpadki vseh vrst. Nekateri so dokončali delo na pokopališču in na poti do tam. Po nekaj urah se je druščina spet zbrala na izhodišču. Ob kozarčku in prigrizku smo dobre volje ugotovili, da se odnos do okolja popravlja. Nevestni vozniki, ki so iz avtomobilov odmetavali vse, kar jim je bilo v napoto, to zdaj počno v manjši meri. Po dolgem času se v vas vrača želja po druženju in sodelovanju. Posebno pohvalno je, da smo k temu prispevali »stari in mladi« predstavniki večine hiš. Torej, optimizem je tu – le tako naprej.

 

Vaški odbor Zaklanec
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 452
Izšla: 25.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.