Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 22.01.2018

pretežno oblačno
Ponoči bo pretežno jasno. Severni veter se bo v drugem delu noči polegel. Najnižje jutranje temperature bodo od -7 do -1, ob morju malo nad 0 °C.
-1°C | 6°C
torek, 23.01.2018
-1°C | 6°C
sreda, 24.01.2018
-1°C | 10°C
četrtek, 25.01.2018
-1°C | 8°C
petek, 26.01.2018
6°C | 10°C
Opozorila
Nedelja, 21.1.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-1°C
6°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Večer z mamami pri Čebelah in Kresnicah


VRTEC

| |
12.04.2016      12:57
A A

Večer z mamami pri Čebelah in KresnicahDeli:

MAMA, ti si topla, nežna dlan,

MAMA, ti si nasmeh, ki polepša dan …

Polepšale so nam dan v tednu pred praznikom naših mamic z obiskom v vrtcu. Pri Čebelah se je pomemben dogodek odvil 16. marca, pri Kresnicah pa 17. marca. Otroci so se zelo veselili trenutka, ko so v igralnico lahko povabili svoje mamice in jim z velikim ponosom pokazali vse tisto, kar počnejo, medtem ko so one v službi. Otroci so se o prihajajočem dogodku veliko pogovarjali in šteli, kolikokrat morajo še spat, preden pridejo njihove mamice v vrtec. Ob takih dogodkih lahko opazujemo, kako se otrokom pričarajo nasmehi na obraze in kako pomembni so zanje trenutki, ki jih preživijo skupaj s starši, ki jim pomenijo vse na svetu. V prijetnem vzdušju so otroci mamicam v igralnici pokazali, kaj najraje počnejo v času bivanja v vrtcu, ob tem pa so se družili z drugimi prijatelji in njihovimi starši. Nekateri so risali, drugi so slikali, sestavljali, zlagali, prelivali, se igrali spomin, šteli, brali … pri Čebelah so imeli tudi možnost izdelave pomladne dekoracije. Otroci iz skupine Čebele so nastopili z dvema bansoma. Otroci iz skupine Kresnice so mamice povabili v telovadnico, kjer so priklicali pomlad s pesmico o Kukavici in deklamacijo o Tinki. Veselili smo se tudi ob dramatizaciji Repe velikanke. Obe skupini otrok sta mamicam v zahvalo za obisk izročili skromna darilca – ogrlice. Večer se je v sproščenem vzdušju zaključil s pokušino piškotov in domačega peciva.

 

Tjaša Janša
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!