Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.07.2017

pretežno oblačno
Do jutra bo dež v večjem delu Slovenije ponehal, po nekaterih nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 10 do 16, ob morju okoli 18 stopinj C.
16°C | 25°C
sreda, 26.07.2017
14°C | 25°C
četrtek, 27.07.2017
13°C | 25°C
petek, 28.07.2017
14°C | 30°C
sobota, 29.07.2017
17°C | 30°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.7.2017 ob 18h
Danes bodo nekatere nevihte spremljala krajevna neurja z nalivi in močnejšimi sunki vetra. Ni izključen tudi pojav toče. Hladna fronta bo v popoldanskih in večernih urah prešla Slovenijo.
16°C
25°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Večer z mamami pri Čebelah in Kresnicah


VRTEC

| |
12.04.2016      12:57
A A

Večer z mamami pri Čebelah in KresnicahDeli:

MAMA, ti si topla, nežna dlan,

MAMA, ti si nasmeh, ki polepša dan …

Polepšale so nam dan v tednu pred praznikom naših mamic z obiskom v vrtcu. Pri Čebelah se je pomemben dogodek odvil 16. marca, pri Kresnicah pa 17. marca. Otroci so se zelo veselili trenutka, ko so v igralnico lahko povabili svoje mamice in jim z velikim ponosom pokazali vse tisto, kar počnejo, medtem ko so one v službi. Otroci so se o prihajajočem dogodku veliko pogovarjali in šteli, kolikokrat morajo še spat, preden pridejo njihove mamice v vrtec. Ob takih dogodkih lahko opazujemo, kako se otrokom pričarajo nasmehi na obraze in kako pomembni so zanje trenutki, ki jih preživijo skupaj s starši, ki jim pomenijo vse na svetu. V prijetnem vzdušju so otroci mamicam v igralnici pokazali, kaj najraje počnejo v času bivanja v vrtcu, ob tem pa so se družili z drugimi prijatelji in njihovimi starši. Nekateri so risali, drugi so slikali, sestavljali, zlagali, prelivali, se igrali spomin, šteli, brali … pri Čebelah so imeli tudi možnost izdelave pomladne dekoracije. Otroci iz skupine Čebele so nastopili z dvema bansoma. Otroci iz skupine Kresnice so mamice povabili v telovadnico, kjer so priklicali pomlad s pesmico o Kukavici in deklamacijo o Tinki. Veselili smo se tudi ob dramatizaciji Repe velikanke. Obe skupini otrok sta mamicam v zahvalo za obisk izročili skromna darilca – ogrlice. Večer se je v sproščenem vzdušju zaključil s pokušino piškotov in domačega peciva.

 

Tjaša Janša
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 450
Izšla: 26.06.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.