Logo MojaObčina.si

Horjul

DANES
28°C
16°C
JUTRI
18°C
15°C
Deli
2873

Lokostrelci v Horjulu

V športni dvorano osnovne šole Horjul je 16. marca potekalo lokostrelsko tekmovanje za učence osnovnih šol od prvega do devetega razreda in za dijake in dijakinje srednjih šol ter gimnazij. Zbralo se je preko 270 tekmovalcev, kar priča o priljubljenosti tega športa, ki zahteva mirno roko in trdne živce, da puščice poletijo naravnost v sredino tarče. Otroci in mladina so tekmovali v različnih starostnih kategorijah in disciplinah. Sobotnega lokostrelskega dogodka se je udeležil tudi lisjaček Foksi, ki je učence spodbujal pri ogrevanju, jih razveseljeval v foto kotičku in naokoli, se preizkušal v spretnostih lokostrelskega srečelova ter ob zaključku podelil še medalje in majice najboljšim. Priznanja in medalje najboljšim je podelil župan Janko Prebil, ki je pohvalil dobro organiziranost dogodka in mlade športnike, ki so pokazali veliko mero lokostrelskega znanja.

Peter Kavčič, foto: Arhiv LZS

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi