Logo MojaObčina.si

Horjul

DANES
15°C
4°C
JUTRI
12°C
0°C
Deli
2873

Slovesna seja občinskega sveta in denarna pomoč novorojenčkom

Ob koncu leta so se na decembrski seji svetnikom in članom občinske uprave pridružili tudi predstavniki vseh društev v občini Horjul in zunanji sodelavci, ki so na kakršenkoli način tesneje povezani z delom v občini.

Župan Janko prebil se je vsem zbranim zahvalil za prispevek k boljšemu, bolj kakovostnemu življenju v občini. Med drugim je bil sprejet tudi sklep o višini denarne pomoči za novorojenčke. Občina Horjul bo ob rojstvu vsakega otroka, rojenega po 1. januarju 2018, podarila enkratno denarno pomoč v višini 350 evrov. Denarna pomoč je vezana na novorojenca, ki je državljan Republike Slovenije in ima skupaj z vsaj enim od staršev stalno prebivališče v Občini Horjul. Vso potrebno dokumentacijo morate starši vložiti najkasneje v treh mesecih od otrokovega rojstva v prostorih občine Horjul.

Besedilo in fotografija: Peter Kavčič

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi