Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.09.2018

delno oblačno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, pihala bo večinoma šibka burja. Drugod bo delno jasno z občasno povečano oblačnostjo, ki jo bo več v vzhodnih krajih. Pihal bo veter vzhodnih smeri, na Primorskem večinoma šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 16, na Primorskem do 20 °C.
6°C | 15°C
sreda, 26.09.2018
3°C | 17°C
četrtek, 27.09.2018
3°C | 21°C
petek, 28.09.2018
6°C | 22°C
sobota, 29.09.2018
9°C | 19°C
Opozorila
Torek, 25.9.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
15°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Slovesna seja občinskega sveta in denarna ......


NOVICE

| |
23.01.2018      12:18
A A

Slovesna seja občinskega sveta in denarna pomoč novorojenčkom


Ob koncu leta so se na decembrski seji svetnikom in članom občinske uprave pridružili tudi predstavniki vseh društev v občini Horjul in zunanji sodelavci, ki so na kakršenkoli način tesneje povezani z delom v občini.


Deli:

Župan Janko prebil se je vsem zbranim zahvalil za prispevek k boljšemu, bolj kakovostnemu življenju v občini. Med drugim je bil sprejet tudi sklep o višini denarne pomoči za novorojenčke. Občina Horjul bo ob rojstvu vsakega otroka, rojenega po 1. januarju 2018, podarila enkratno denarno pomoč v višini 350 evrov. Denarna pomoč je vezana na novorojenca, ki je državljan Republike Slovenije in ima skupaj z vsaj enim od staršev stalno prebivališče v Občini Horjul. Vso potrebno dokumentacijo morate starši vložiti najkasneje v treh mesecih od otrokovega rojstva v prostorih občine Horjul.

Besedilo in fotografija: Peter Kavčič
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!