Logo MojaObčina.si
DANES
18°C
14°C
JUTRI
22°C
10°C
Oceni objavo

Razpis za delovno mesto: Strokovni sodelavec VII/2 (strokovno-tehnično delovno mesto)

Spoštovani,

Občina Horjul objavlja razpis za zasedbo prostega strokovno-tehničnega delovnega mesta na položaju: STROKOVNI SODELAVEC VII/2 (šifra delovnega mesta J017137) -  M/Ž.

Kandidate vabimo, da v roku 15 dni po objavi na spletni strani Zavoda RS za zaposlovanje in objavi na spletni strani Občine Horjul oz. do 24. 05. 2023 pošljejo pisne prijave z življenjepisom in zahtevanimi izjavami na naslov: Občina Horjul, Občinski trg 1, 1354 Horjul. Za pisno prijavo se šteje tudi elektronska oblika prijave z vsemi prilogami, poslana na elektronski naslov: obcina@horjul.si, pri čemer veljavnost prijave ni pogojena z elektronskim podpisom.


Občinska uprava Občine Horjul

Oglejte si tudi