Logo MojaObčina.si

Horjul

JUTRI
19°C
11°C
TOR.
18°C
12°C
2631

Radio Ognjišče na obisku v Horjulu

Radijske sodelavke in sodelavci so tradicionalno, tokrat že dvanajstič, s kolesom romali po Sloveniji. Ustavili so se tudi v Horjulu in poskrbeli za veliko dobre volje.

Letos so romanje začeli pri »Mariji v Leščevju«, zaključili pa pri Mariji Tolažnici žalostnih v Logu pri Vipavi. Zato so letošnje romanje poimenovali kar od Marije k Mariji. Prvi dan 6. septembra je kolesarje v značilnih rdečih majicah romarska pot vodila od Dobrove, mimo Brezovice, Preserja, Borovnice, Horjula, Vrhnike do Logatca, kjer so prenočili. Ker je v dobri družbi vse veliko lažje in seveda, če se lahko ob tem še malo osvežimo in okrepčamo z domačimi dobrotami, pa je pot še toliko lažja in bolj vesela. Srečanje s poslušalci je bilo zato veselo in polno energije, prav poseben trenutek pa so romarji doživeli, ko so jim Fantje iz Žažarja zapeli pesem angelček, kar so tudi objavili na družabnih omrežjih Radia Ognjišče.

Peter Kavčič, foto: Radio Ognjišče

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi