Logo MojaObčina.si

Horjul

JUTRI
13°C
10°C
SRE.
22°C
11°C
Deli
2873

Prenovljeni Mercator odprl svoja vrata

Trgovina Mercator v Horjulu na začetku maja teden dni ni bila odprta, saj so obnavljali notranje prostore. Ob slovesnem odprtju je treba poudariti, da je to nova pomembna pridobitev za občane, ki bodo sedaj kakovostneje dostopali do življenjskih potrebščin v trgovini s sodobno zasnovo postavitve in boljšo preglednostjo.

Kot so priznali zaposleni v omenjeni trgovini, so se tega, da so prišli na vrsto za prenovo, zelo razveselili, saj je od zadnje prenove minilo že pet let. Če še niste prestopili praga prenovljenega Mercatorja, boste verjetno kar močno presenečeni, saj je postavitev polic v trgovini povsem drugačna, sodobna in bolj pregledna kot prej. Trgovke so priznale, da so se sprva morale privaditi na novo postavitev, a že po nekaj dneh so se te novosti navadile, tako kot se boste hitro navadili na novo postavitev tudi kupci, ki boste nekajkrat obiskali trgovino. Ob slovesnem odprtju je nekaj besed v sproščenem klepetu z zaposlenimi v Mercatorju izmenjal tudi župan Janko Prebil, ki se dobro zaveda, kako pomembno je, da imamo v Horjulu trgovino z osnovnimi življenjskimi potrebščinami. Sedaj je na vrsti prenova zunanjosti trgovine. Ko bo to končano, lahko pričakujete še urejeno parkirišče, ki bo izven časa obratovanja trgovine zaprto, poleg tega pa bodo ekološki otok po novem premaknili k novi čistilni napravi.


Peter Kavčič, foto: občinski arhiv

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi