Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 22.06.2018

pretežno oblačno
Ponoči se bodo padavine in nevihte razširile nad večji del države. Vmes bodo tudi močnejši nalivi in sunki vetra. Najnižje jutranje temperature bodo od 15 do 19 °C.
16°C | 19°C
sobota, 21.06.2018
17°C | 32°C
nedelja, 23.06.2018
9°C | 22°C
ponedeljek, 24.06.2018
12°C | 22°C
torek, 25.06.2018
12°C | 22°C
Opozorila
Četrtek, 21.6.2018 ob 18h
Zvečer so na severu in severovzhodu možne močnejše nevihte.
16°C
19°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Prenovljeni Mercator odprl svoja vrata


NOVICE

| |
21.05.2018      13:21
A A

Prenovljeni Mercator odprl svoja vrata


Trgovina Mercator v Horjulu na začetku maja teden dni ni bila odprta, saj so obnavljali notranje prostore. Ob slovesnem odprtju je treba poudariti, da je to nova pomembna pridobitev za občane, ki bodo sedaj kakovostneje dostopali do življenjskih potrebščin v trgovini s sodobno zasnovo postavitve in boljšo preglednostjo.


Deli:

Kot so priznali zaposleni v omenjeni trgovini, so se tega, da so prišli na vrsto za prenovo, zelo razveselili, saj je od zadnje prenove minilo že pet let. Če še niste prestopili praga prenovljenega Mercatorja, boste verjetno kar močno presenečeni, saj je postavitev polic v trgovini povsem drugačna, sodobna in bolj pregledna kot prej. Trgovke so priznale, da so se sprva morale privaditi na novo postavitev, a že po nekaj dneh so se te novosti navadile, tako kot se boste hitro navadili na novo postavitev tudi kupci, ki boste nekajkrat obiskali trgovino. Ob slovesnem odprtju je nekaj besed v sproščenem klepetu z zaposlenimi v Mercatorju izmenjal tudi župan Janko Prebil, ki se dobro zaveda, kako pomembno je, da imamo v Horjulu trgovino z osnovnimi življenjskimi potrebščinami. Sedaj je na vrsti prenova zunanjosti trgovine. Ko bo to končano, lahko pričakujete še urejeno parkirišče, ki bo izven časa obratovanja trgovine zaprto, poleg tega pa bodo ekološki otok po novem premaknili k novi čistilni napravi.


Peter Kavčič, foto: občinski arhiv

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!