Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.09.2018

oblačno
Zvečer bo pretežno jasno, ponoči pa se bo postopno pooblačilo. Zjutraj bo v severnih in ponekod v zahodnih krajih začelo deževati, sprva bo lahko kje tudi zagrmelo. Jutranje temperature bodo od 12 do 17, na Primorskem od 17 do okoli 20 °C.
16°C | 17°C
nedelja, 23.09.2018
10°C | 24°C
ponedeljek, 24.09.2018
14°C | 19°C
torek, 25.09.2018
5°C | 15°C
Opozorila
Petek, 21.9.2018 ob 16h
Jutri dopoldne bodo predvsem na Gorenjskem, severnem Primorskem in deloma v osrednji Sloveniji možni krajevni nalivi, zaradi katerih pričakujemo močnejši porast hudourniških vodotokov.
16°C
17°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Prenovljeni Mercator odprl svoja vrata


NOVICE

| |
21.05.2018      13:21
A A

Prenovljeni Mercator odprl svoja vrata


Trgovina Mercator v Horjulu na začetku maja teden dni ni bila odprta, saj so obnavljali notranje prostore. Ob slovesnem odprtju je treba poudariti, da je to nova pomembna pridobitev za občane, ki bodo sedaj kakovostneje dostopali do življenjskih potrebščin v trgovini s sodobno zasnovo postavitve in boljšo preglednostjo.


Deli:

Kot so priznali zaposleni v omenjeni trgovini, so se tega, da so prišli na vrsto za prenovo, zelo razveselili, saj je od zadnje prenove minilo že pet let. Če še niste prestopili praga prenovljenega Mercatorja, boste verjetno kar močno presenečeni, saj je postavitev polic v trgovini povsem drugačna, sodobna in bolj pregledna kot prej. Trgovke so priznale, da so se sprva morale privaditi na novo postavitev, a že po nekaj dneh so se te novosti navadile, tako kot se boste hitro navadili na novo postavitev tudi kupci, ki boste nekajkrat obiskali trgovino. Ob slovesnem odprtju je nekaj besed v sproščenem klepetu z zaposlenimi v Mercatorju izmenjal tudi župan Janko Prebil, ki se dobro zaveda, kako pomembno je, da imamo v Horjulu trgovino z osnovnimi življenjskimi potrebščinami. Sedaj je na vrsti prenova zunanjosti trgovine. Ko bo to končano, lahko pričakujete še urejeno parkirišče, ki bo izven časa obratovanja trgovine zaprto, poleg tega pa bodo ekološki otok po novem premaknili k novi čistilni napravi.


Peter Kavčič, foto: občinski arhiv

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!