Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 14.11.2018

pretežno oblačno
Ponoči se bo pooblačilo v vzhodnih krajih, oblačno bo ostalo tudi drugod v notranjosti Slovenije. Jasnilo se bo na Primorskem, kjer bo zapihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 9, ob morju 12 °C.
10°C | 14°C
četrtek, 13.11.2018
12°C | 16°C
petek, 15.11.2018
6°C | 11°C
sobota, 16.11.2018
3°C | 9°C
nedelja, 17.11.2018
3°C | 8°C
Opozorila
Torek, 13.11.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Prenova ceste Horjul–Vrhnika


NOVICE

| |
17.10.2017      18:31
A A

Prenova ceste Horjul–VrhnikaDeli:
Prvi del obnove državne ceste R2-407 Ljubljanica–Horjul bo zaključen še letos in zajema širitev ter preplastitev dotrajanega vozišča v skupni dolžini 600 metrov. Vsem uporabnikom ceste se zahvaljujemo za strpnost in sodelovanjem ob zaporah, ki so bile žal nujne, da so dela hitro in učinkovito potekala. S tem smo tudi okrepili varnost, ki pa bo dobila še večji pomen, ko bo obnovljen še most na omenjeni cesti. Na začetku oktobra smo ob pomoči podjetja Liko iz Liboj po naročilu Občine Horjul dobili tudi varnostne odbojne ograje za most v Podolnici ter  del lokalne ceste Horjul–Samotorica. Ograje nudijo varnost predvsem v slabih vremenskih razmerah, ko je cestišče spolzko. Postavljene so na dveh nevarnih odsekih, kjer lahko že manjša nepazljivost voznika ob poledici ali snegu privede do večje nezgode. 


Besedilo in fotografija: Peter Kavčič
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!