Logo MojaObčina.si

Horjul

JUTRI
15°C
5°C
PET.
16°C
6°C
2873

Poziv Občine Horjul za novega zdravnika

Dolgoletna zdravnica dr. Janja Pirc bo 3. 12. letos zaključila z delom v Zdravstvenem domu Horjul, saj odhaja v pokoj. Občina bo predvidoma v začetku oktobra 2020 objavila javni razpis za podelitev koncesije na področju splošne in družinske medicine v občini Horjul, na katerega se lahko prijavijo vsi zainteresirani kandidati.

Hkrati vse občane in občanke tudi obveščajo, da že aktivno iščejo kandidate za koncesionarja. Eden od načinov je tud z zbiranjem priporočil vseh horjulskih občanov in zato poziva vse, naj na e-mail obcina@horjul.si ali telefon: 01 759 11 20 sporočijo kontaktne zdravnikov družinske medicine, ki bi želeli delati kot koncesionarji v občini Horjul. Na občini še dodajajo, da zainteresiranim zdravnikom, ki jih zanima opravljanje zdravstvene službe v podeželskem okolju z veseljem prisluhnejo glede njihovih potreb, želja in pričakovanj.

 

P. K.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi