Logo MojaObčina.si

Horjul

DANES
20°C
12°C
JUTRI
19°C
11°C
2873

Poziv glasbenikom za ponovitev koncerta pod balkoni

Včasih je dovolj že pogled ali nasmeh, morda kak pozdrav ali kratek klepet in je dan takoj malce lepši. Ob glasbi pa nam vsem zaigra srce. Se strinjate? Koliko topline premorejo ti talentirani ljudje v naši občini, ki z glasom ali inštrumenti razveseljujejo poslušalce, so v Horjulu dokazali že lansko leto, ko so v najtežjih časih razveselili najstarejše. Sedaj je čas za nov koncert! Ko so bili stanovalci v domu starejših v Horjulu zaprti v sobah in oddelkih zaradi varnostnih ukrepov povezanih s pandemijo, so jim številni glasbeniki, ki so nastopili na dvorišču ali na cesti pred stavbo, vsem izjemno polepšali te trenutke preizkušnje. Zato so se na občini Horjul skupaj z vodstvom doma starejših občanov dogovorili, da pozovejo vse glasbenike, da bi tudi letos takšne koncerte ponovili. Našim najstarejšim občanom bo v teh težkih časih to ogromno pomenilo. Zato prosijo vse, ki bi bili pripravljeni popestriti dan oskrbovancem, da pokličete na telefonsko številko 040 350 273, da se dogovorite o podrobnostih nastopa pod balkoni.

Peter Kavčič, foto: občinski arhiv

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi