Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 14.08.2018

oblačno
Popoldne bo spremenljivo do pretežno oblačno. Še se bodo pojavljale krajevne padavine, deloma nevihte. Ponekod bo zapihal severovzhodni veter, proti večeru na Primorskem šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 20 do 27 °C.
19°C | 24°C
sreda, 15.08.2018
17°C | 29°C
četrtek, 16.08.2018
15°C | 30°C
petek, 17.08.2018
15°C | 30°C
sobota, 18.08.2018
16°C | 32°C
Opozorila
Torek, 14.8.2018 ob 14h
V severovzhodni Sloveniji so popoldne še možni krajevno močnejši nalivi. Ob tem lahko narastejo hudourniški vodotoki.
19°C
24°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Poslovne

Extrem v prestolnico pripeljal 150-metrski ......


ŠPORT, TURIZEM, POSLOVNE

| |
17.08.2016      22:14
A A

Extrem v prestolnico pripeljal 150-metrski tobogan


Domačini in obiskovalci Ljubljane so se na vroč julijski vikend ohladili in zabavali na 150-metrskem vodnem toboganu na Kongresnem trgu. Dogodek Prima tobogan je po naročilu javnega podjetja Vodovod - kanalizacija izvedla agencija Extrem, ki jo vodita Tadej Muha in Simon Rožnik, oba iz Horjula.


Za vikend vodne zabave je ljubljansko občinsko podjetje odštelo okrog 38 tisoč evrov.
Za vikend vodne zabave je ljubljansko občinsko podjetje odštelo okrog 38 tisoč evrov.
Deli:
"Dogodek je odlično uspel, saj ga je v dveh dneh obiskalo prek 55 tisoč obiskovalcev," je po dogodku dejal direktor agencije Extrem Simon Rožnik.

V organizacijo je bilo vpetih sto ljudi

Organizacija ni bila mačji kašelj. Skupaj z naročnikom, torej podjetjem Vodovod - kanalizacija, in nekaj zunanjimi sodelavci so se v agenciji na dogodek pripravljali več mesecev. Za organizacijo, varovanje, animacijo, glasbo, napovedovanje, komuniciranje in ostalo je skrbelo več kot sto ljudi. Obiskovalci so lahko uživali tako na toboganu kot v vodnem baru, ob točenju vode s pomočjo lastnih misli, skokih v veliki akvarij, na prizorišču pa so bile tudi stojnice s hrano. 

Zanimanje za ponovitev je, a gre šotor za letos v skladišče 

Po dogodku so šotor shranili v lastnem skladišču, kjer čaka na nove priložnosti. Čeprav je zanimanja za organizacijo podobnega dogodka veliko, je bil letos v načrtu le en takšen, pravi Rožnik. V agenciji pa že razmišljajo tudi o novih podvigih. "Upam pa, da se bomo kmalu lahko spet spuščali po njem," konča.

Avtor fotografij: Ana Kovač/Siol.net


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!