Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 17.11.2018

jasno
Danes bo povečini sončno, le ponekod v notranjosti Slovenije občasno zmerno oblačno. Pihal bo veter vzhodnih smeri, na Primorskem zmerna do močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 4 do 8, na Primorskem do 12 °C.
3°C | 8°C
nedelja, 18.11.2018
1°C | 6°C
ponedeljek, 19.11.2018
2°C | 4°C
torek, 20.11.2018
2°C | 2°C
sreda, 21.11.2018
-1°C | 5°C
Opozorila
Sobota, 17.11.2018 ob 8h
Danes in jutri bodo najmočnejši sunki burje predvsem v Vipavski dolini lahko presegli hitrost 100 km/h.
3°C
8°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Odvoz kosovnih odpadkov uspel


NOVICE

| |
16.10.2018      14:12
A A

Odvoz kosovnih odpadkov uspel


Čisto okolje je v občini Horjul zapisano zelo visoko. Sem sodi skrb za čisto pitno vodo in urejeno okolico brez črnih odlagališč ali odpadkov, ki bi propadali ob raznih gospodarskih poslopjih ali hišah. Ugotavljamo, da je odziv ob zbiranju in odvažanju kosovnih odpadkov v naši občini zelo dober.


Deli:
V ta namen je tudi tokrat v septembru potekalo organizirano zbiranje kosovnih odpadkov pri športnem parku Horjul. Med kosovnimi odpadki, ki se jih je tokrat zbralo rekordno veliko, so bile stare avtomobilske in traktorske pnevmatike, izrabljeni akumulatorji, nevarni gospodinjski odpadki in električna ter gospodinjska oprema. Glede na zelo dober odziv občanov lahko sklepamo, da je zavest o nevarnosti divjega odlaganja odpadkov v naši občini na zelo visoki ravni. Med zadnjim zbiranjem kosovnih in nevarnih odpadkov, ki je bilo spomladi, smo zbrali več kot 38 ton. Naslednje zbiranje bo prihodnje leto, predvidoma sredi aprila. 

Peter Kavčič
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!