Logo MojaObčina.si
DANES
24°C
16°C
JUTRI
18°C
15°C
Oceni objavo

Odbojkarski turnir v Horjulu

V športni dvorani Horjul se je aprila že drugič odvijal rekreativni ženski odbojkarski turnir, ki je poleg dveh ekip iz Horjula gostil še ekipe iz Podolnice, Vrzdenca, Kranja in Borovnice.

Tekmovanje, ki je bilo predvsem druženje z obilo dobre volje ob športu, je prineslo odlične in napete tekme, saj so se udeleženke v vsaki od ekip izkazale z borbenostjo. Glede na to, da je bilo tako dobro vzdušje in tekme napete vse do konca, so se organizatorji odločili, da zagotovo izpeljejo tudi tretji turnir v tej dvorani, ki bo na sporedu že jeseni. Zmaga je ostala doma, saj so se izmed vseh ekip najbolj izkazale prav horjulske odbojkarice.

Velja omeniti tudi to, da so sodelovale ženske vseh starosti, za vse, ki so prišle na turnir s svojim otroki, pa je bilo poskrbljeno tudi varstvo.

Peter Kavčič

Foto: arhiv odbojkarski turnir

Oglejte si tudi