Logo MojaObčina.si

Horjul

DANES
14°C
2°C
JUTRI
4°C
-6°C
Deli
2354

Že leto dni nova zobozdravnica na območju Občine Horjul

Že eno leto na območju Občine Horjul zobozdravstveno dejavnost preko podeljene koncesije, v prostorih Centra starejših v Horjulu, na naslovu Slovenska cesta 17, opravlja nova zobozdravnici Nuša Zadel, dr. dent. med.

 

Zobozdravnica sporoča, da se prosta mesta v zobozdravstveni ambulanti hitro polnijo, ter pri tem opozarja vse paciente sedaj upokojene zdravnice ge. Violande Lavrenčič, dr. stom., ki bi želeli ostati v horjulski ambulanti, da se morajo na novo opredeliti v ambulantni ge. Zadel. Pacienti se lahko opredelijo tako, da se oglasijo v ambulanti prvo uro ordinacijskega časa ali pošljejo elektronsko pošto na naslov narocanje@ordinacija-zadel.si, kjer navedejo svoj ime, priimek in datum rojstva.  

 

Zakonodaja namreč nalaga, da se morajo pacienti ob upokojitvi svojega zdravnika/zobozdravnika opredeliti na novo. Ga. Zadel pri tem opozarja, da se prosta mesta v njeni ambulanti hitro polnijo in poziva vse zainteresirane, da le-to storijo v čim krajšem času, saj v nasprotnem primeru ne more zagotovit njihovega sprejema.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!