Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.07.2018

oblačno
Danes bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Že zjutraj bodo krajevne nevihte v severozahodni Sloveniji, sredi dneva in popoldne se bodo pojavljale tudi drugod in se nadaljevale v noč. Nekatere bodo lahko močnejše. Najvišje dnevne temperature bodo od 27 do 31, v severozahodni Sloveniji okoli 25 °C.
18°C | 26°C
nedelja, 20.07.2018
17°C | 30°C
ponedeljek, 22.07.2018
17°C | 27°C
torek, 23.07.2018
17°C | 29°C
sreda, 24.07.2018
16°C | 28°C
Opozorila
Sobota, 21.7.2018 ob 7h
Dodatnega opozorila ni.
18°C
26°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Že leto dni nova zobozdravnica na območju ......


OBČINSKE

| |
23.01.2018      8:56
A A

Že leto dni nova zobozdravnica na območju Občine HorjulDeli:

Že eno leto na območju Občine Horjul zobozdravstveno dejavnost preko podeljene koncesije, v prostorih Centra starejših v Horjulu, na naslovu Slovenska cesta 17, opravlja nova zobozdravnici Nuša Zadel, dr. dent. med.

 

Zobozdravnica sporoča, da se prosta mesta v zobozdravstveni ambulanti hitro polnijo, ter pri tem opozarja vse paciente sedaj upokojene zdravnice ge. Violande Lavrenčič, dr. stom., ki bi želeli ostati v horjulski ambulanti, da se morajo na novo opredeliti v ambulantni ge. Zadel. Pacienti se lahko opredelijo tako, da se oglasijo v ambulanti prvo uro ordinacijskega časa ali pošljejo elektronsko pošto na naslov narocanje@ordinacija-zadel.si, kjer navedejo svoj ime, priimek in datum rojstva.  

 

Zakonodaja namreč nalaga, da se morajo pacienti ob upokojitvi svojega zdravnika/zobozdravnika opredeliti na novo. Ga. Zadel pri tem opozarja, da se prosta mesta v njeni ambulanti hitro polnijo in poziva vse zainteresirane, da le-to storijo v čim krajšem času, saj v nasprotnem primeru ne more zagotovit njihovega sprejema.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!