Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.09.2018

pretežno jasno
Zvečer se bodo oblaki posušili in ponoči bo pretežno jasno. Na Primorskem bo pihala večinoma šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -3 do 2, ob morju in v krajih z burjo na Primorskem od 4 do 11°C.
3°C | 17°C
četrtek, 27.09.2018
3°C | 21°C
petek, 28.09.2018
6°C | 22°C
sobota, 29.09.2018
9°C | 19°C
Opozorila
Torek, 25.9.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
17°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Že leto dni nova zobozdravnica na območju ......


OBČINSKE

| |
23.01.2018      8:56
A A

Že leto dni nova zobozdravnica na območju Občine HorjulDeli:

Že eno leto na območju Občine Horjul zobozdravstveno dejavnost preko podeljene koncesije, v prostorih Centra starejših v Horjulu, na naslovu Slovenska cesta 17, opravlja nova zobozdravnici Nuša Zadel, dr. dent. med.

 

Zobozdravnica sporoča, da se prosta mesta v zobozdravstveni ambulanti hitro polnijo, ter pri tem opozarja vse paciente sedaj upokojene zdravnice ge. Violande Lavrenčič, dr. stom., ki bi želeli ostati v horjulski ambulanti, da se morajo na novo opredeliti v ambulantni ge. Zadel. Pacienti se lahko opredelijo tako, da se oglasijo v ambulanti prvo uro ordinacijskega časa ali pošljejo elektronsko pošto na naslov narocanje@ordinacija-zadel.si, kjer navedejo svoj ime, priimek in datum rojstva.  

 

Zakonodaja namreč nalaga, da se morajo pacienti ob upokojitvi svojega zdravnika/zobozdravnika opredeliti na novo. Ga. Zadel pri tem opozarja, da se prosta mesta v njeni ambulanti hitro polnijo in poziva vse zainteresirane, da le-to storijo v čim krajšem času, saj v nasprotnem primeru ne more zagotovit njihovega sprejema.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!