Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 28.06.2017

oblačno
Popoldne bo na vzhodu sprva še sončno in vroče, drugod bo spremenljivo oblačno. Krajevne padavine, deloma nevihte se bodo krepile in postopno širile proti vzhodu. Pihal bo južni do jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 30, na vzhodu do 32 stopinj C.
18°C | 27°C
četrtek, 29.06.2017
17°C | 25°C
petek, 30.06.2017
16°C | 26°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 25°C
nedelja, 02.07.2017
14°C | 25°C
Opozorila
Sreda, 28.6.2017 ob 13h
Danes popoldne in zvečer bodo nastale močnejše nevihte, ob prehodu vremenske fronte v noči na četrtek pa bodo ob nevihtah krajevna neurja predvsem z nalivi in močnejšimi sunki vetra.
18°C
27°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Prijeten uvod v novo šolsko leto


OBČINSKE, OSNOVNA ŠOLA, SOSED SOSEDU

| |
18.09.2016      23:59
A A

Prijeten uvod v novo šolsko leto


S kinom na prostem je Občina Horjul poskrbela za prijeten uvod v novo šolsko leto.


Deli:

Občinski trg je na prvi šolski dan zvečer ponovno postal kino prizorišče. Ko je začel padati mrak, so se na trgu začeli zbirati otroci in njihovi starši. Preden pa je noč dobila pravo moč in so se prižgali reflektorji, je pred številčno občinstvo staršev in nestrpnih otrok, ki so težko pričakovali morda svoj prvi kino dan, stopil župan Janko Prebil ter pozdravil zbrane in izžrebal srečne dobitnike, ki so z risbo ali pisnim izdelkom sodelovali na natečaju Varna pot v šolo. Občina Horjul je namreč ob prvem šolskem dnevu in obnovljeni Šolski ulici vse otroke povabila, da na omenjeno temo prispevajo svoj izdelek. Prispelo je nekaj manj kot trideset čudovitih risbic in zanimivih zgodbic, katerih avtorje so organizatorji nagradili z odsevnim trakom, izžrebanci Gea Kocen, Jošt Rožmanc in Adam Žerovnik pa so prejeli bone za pico, ki jih je podarila Okrepčevalnica Pr' Kozinc. Po aplavzu so se prižgali žarometi in na platnu pod milim nebom so se začeli odvijati prizori sinhroniziranega animiranega filma Mali princ, ki so otroke popeljali v domišljijski svet risanega junaka. Nekateri so se v film popolnoma vživeli in jih niso zmotile niti dežne kaplje, ki so porosile in s prizorišča pregnale le peščico, mnoge pa so premamile vonjave iz ozadja, ki so poskrbele za sladek prigrizek izpod rok Mojce Prosen in polne želodčke, kar seveda sodi k popolnem obisku kina.


Nadja Prosen Verbič

Občina Horjul se Okrepčevalnici Pr' Kozinc in Mojci Prosen zahvaljuje za njun prispevek.

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 450
Izšla: 26.06.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.