Logo MojaObčina.si

Horjul

JUTRI
1°C
-3°C
PET.
0°C
-5°C
Deli
2873

Podpisana pogodba za vzdrževanje cest

V teh dneh je občina Horjul na podlagi izbire najugodnejšega ponudnika po postopku javnega naročila podpisala enoletno pogodbo z izbranim izvajalcem podjetjem Janez Marolt s.p. s Korene nad Horjulom za letno- zimsko vzdrževanje cest za ravninski in hribovski del. Dela obsegajo vzdrževalna dela na javnih površinah in poteh v Občini Horjul ter tudi v zimskem času pluženje in posipanje. Za občino Horjul je zelo pomembno, da je izbrano podjetje iz domačega kraja, saj to pomeni hitro odzivnost pri vseh aktivnostih.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij