Logo MojaObčina.si

Horjul

DANES
12°C
-2°C
JUTRI
15°C
1°C
2114

Oprostitev plačila okoljske dajatve za kmetijsko dejavnost

Okoljska dajatev se ne plačuje za odpadno vodo, ki nastaja pri opravljanju kmetijske dejavnosti in se uporablja kot organsko gnojilo na kmetijskih površinah v skladu s predpisom, ki ureja varstvo voda pred onesnaževanjem z nitrati iz kmetijskih virov. Za uveljavitev oprostitve plačila okoljske dajatve, morajo uporabniki občinski javni službi JP VO- KA, podati vlogo, ter podpisati izjavo, ki je del vloge, in priložiti vse zahtevane dokumente. Obrazec vloge/izjave je objavljen na spletni strani http://www.vo-ka.si/informacije/okoljska-dajatev oziroma je priloga tega obvestila. Dokumente dokazil za oprostitev plačila okoljske dajatveje potrebno obnavljati vsake tri (3) leta. Če vloge z izjavo in zahtevanimi dokumenti, zavezanci ne boste posredovali na JP VO – KA, bodo po preteku 3 let, okoljsko dajatev obračunavali za vso dobavljeno količino pitne vode.

Za morebitna dodatna pojasnila pokličite na tel. št. 01 580 84 16 ali 01 580 82 42. Vprašanja lahko pošljete po pošti na naslov JP Vodovod-Kanalizacija d.o.o., Vodovodna 90, 1000 Ljubljana ali na e-naslov: voka@vo-ka.si.

Vloga in izjava za oprostitev plačila okoljske dajatve

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi