Logo MojaObčina.si

Horjul

DANES
16°C
6°C
JUTRI
18°C
10°C
2873

Obvestilo o zapori ceste

Komunalne Gradnje d.o.o., kot izbrani izvajalec del na komunalni infrastrukturi v Zaklancu obveščamo, da bodo od 29.05.2018 pa do predvidoma 01.06.2018, potekala zaključna asfalterska dela, na območju vasi Zaklanec in cesti proti Horjulu. Zaradi izvedbe bodo lokalne delne in popolne zapore cest, moteni bodo nekateri dostopi do objektov. Opozarjamo, da se v fazi zaključnih, finih slojev asfalta, po površini ne sme izvajati težjih transportov (od osebnih vozil dalje), dokler se vgrajena masa ne ohladi, sicer lahko pride do trajnih poškodb asfaltiranih površin. Za osebni transport je to najmanj 2-3 ure. Opozarjamo še, da je fina masa lahko občutljiva tudi še dan kasneje, posebno za težja vozila, če izvajajo ostre zavoje in točkovne obremenitve, kot je obračanje koles na mestu.

Predlagamo, da v teh dneh, nekateri vaščani svoja vozila puščajo zunaj predvidenih lokacij asfaltiranja.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi