Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.10.2017

pretežno jasno
Popoldne bo predvsem ob morju zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko občasno tudi megleno. Drugod bo precej jasno. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 19 do 24 stopinj C.
8°C | 22°C
četrtek, 19.10.2017
7°C | 22°C
petek, 20.10.2017
7°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
9°C | 19°C
nedelja, 22.10.2017
9°C | 15°C
Opozorila
Sreda, 18.10.2017 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
22°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Občinske novice


OBČINSKE

| |
16.11.2014      16:00
A A

Občinske noviceDeli:
  • Uradne ure župana

Župan Janko Prebil bo občankam in občanom na voljo v času uradnih ur, in sicer v vsako sredo od 9. do 11. ure ter od 13.30 do 15.30.

  • Sprejemajo se pobude za prostorski plan občine

Občina Horjul nadaljuje s spremembo prostorskih aktov in obvešča vse občane, da si lahko na spletni strani (Prostorski podatki - GIS) ali na občini ogledajo stanje prostorskih aktov in zazidljivosti ter vse morebitne spremembe in pobude oddajo na obrazcu, ki je dosegljiv na spletni strani občine www.horjul.si oziroma na sedežu občine. Zadnji rok za oddajo pobud je 15. januar 2015.

  • Zimska služba

Smo na pragu zimske sezone in ob tej priložnosti bi vas radi spomnili ter vas hkrati povabili, da tudi vi, kot občani, sodelujete in pomagate odpravljati tegobe, ki jih prinaša zima. Za pluženje in posipanje cest bomo poskrbeli na občini, od vas, občanov pa bi želeli, da pri tem sodelujete. Dovolj bo, da snega s svojih zasebnih dovozov in dvorišč ne odmetavate na pločnik ali cesto. V kolikor bi bili pripravljeni očistiti tudi pločnik, ki teče mimo hiše, pa vam bodo številni občani, ki pločnik uporabljajo, gotovo zelo hvaležni. Tu ne mislimo, da bi delo morali opraviti samo tisti, ki imajo pločnik pred pragom, tudi drugi priskočite na pomoč.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 452
Izšla: 25.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.