Logo MojaObčina.si

Horjul

JUTRI
32°C
19°C
ČE.
32°C
20°C
2342

Novi avtobusni postaji v Zaklancu in Podolnici

Stari in dotrajani leseni avtobusni postaji v Zaklancu in Podolnici so zamenjali z novimi, da boste vsi, ki uporabljate avtobusni prevoz lažje počakali na avtobus. Novi postaji nudita boljšo zaščito proti vetru in dežju, prav tako pa nudita zaščito ob močnem soncu.

Okvir nove avtobusne postaje, ki meri 3060 x 1760 x 2635 mm je izdelan iz certificiranega konstrukcijskega jekla S235JR, vroče cinkan in prašno barvan. Strešne obrobe, ki vsebujejo skrite žlebove so iz prašno barvanega nerjavnega jekla (INOX 1.4301), prav tako koš za smeti, klop in vitrina za vozni red, ki je spredaj zaprta s kaljenim steklom debeline 5mm. Nadstrešnico pokriva pločevinasta valovita kritina v izbranem RAL-u, z 1-cm polnilom iz poliuretana in aluminijasto folijo na spodnji strani. 

Streha nudi zvočno izolacijo ob padavinah in protikondenzacijsko zaščito ob temperaturnih nihanjih.

S spodnje strani je streha zaprta s pločevino v barvi nadstrešnice, tako da streha ni vidna.

Nadstrešnica je zadaj in iz obeh strani zaprta s FLOAT kaljenim steklom debeline 8mm na tipskih ALU nosilcih.

 

Peter Kavčič

Foto: Občinski Arhiv

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi