Logo MojaObčina.si

Horjul

DANES
28°C
19°C
JUTRI
30°C
18°C
2873

Nov asfaltiran odsek ceste na Koreni

Kljub oteževalnim okoliščinam v zadnjem mesecu, večina projektov in investicij v občini teče dalje. V začetku maja smo v občini postali bogatejši za novo posodobitev in ureditev cestne infrastrukture.

Na Koreni se je asfaltiralo in uredilo 70 metrov ceste z uvozom na dvorišče tamkajšnje domačije. Ob tem se je uredil tudi status ceste in ukinilo javno dobro na drugi strani. Vse to se je seveda uredilo s soglasjem domačinov in hkrati omogočilo, da se bo preneslo cesto, ki je kategorizirana, v dejansko stanje katastra. Na občini s tem nadaljujejo poslanstvo, h kateremu so se zavezali, da uredijo statuse zemljišč in cest ter s tem odpravijo napake, ki so se dogajale v zadnjih desetletjih.

 

Besedilo in foto: Peter Kavčič

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi