Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.10.2017

jasno
Popoldne bo na zahodu zmerno, ponekod občasno pretežno oblačno. Drugod bo precej jasno. Ponekod bo pihal jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 25 stopinj C.
7°C | 22°C
petek, 20.10.2017
8°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
9°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
10°C | 13°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 15°C
Opozorila
Četrtek, 19.10.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
22°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Otroške delavnice na Vrzdencu


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
18.12.2012      8:09
A A

Otroške delavnice na Vrzdencu


V soboto, 15. decembra 2012, so v GD Vrzdenec potekale že tradicionalne novoletne otroške delavnice. Najprej so se otroci med seboj spoznali, potem pa nas je Kinda z zajčkom Cvetkom popeljala v pravljični svet.


Deli:

Otroci so pozorno prisluhnili zajčku Cvetku, ki jim je povedal pravljico z naslovom Cvetko in čudovit zimski dan, po končani pravljici pa so se odžejali s korenčkovim sokom, kakršnega pije tudi sam zajček Cvetko.

Za še pestrejši popoldan je poskrbela Barbara Jereb, ki je pripravila ustvarjalne delavnice. Izdelovali smo pravo kopalno sol, ki smo jo lahko odišavili z oljem sivke, pomarančnim oljem ali oljem sandalovine. Otroci pa so si lahko izdelali tudi laterne, s katerimi si bodo razsvetlili dolge zimske večere.

Kot se za ta čas spodobi, smo seveda okrasili novoletno jelko. Otroci so z navdušenjem obešali okrasne balončke in opazovali migetajoče lučke. Na koncu pa nas je obiskal čarovnik Vid, ki je čaral s kartami. Pester sobotni popoldan je bil kljub meglenemu in deževnemu vremenu zanimiv tako za otroke kot za nas, starše, ki smo otroke opazovali pri ustvarjanju in medsebojnem druženju. Zahvala pa gre seveda organizatorkama delavnic, Barbari Jereb in Kindi AlMansour Kranjec.

Tanja Petrovčič
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 452
Izšla: 25.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.