Logo MojaObčina.si

Horjul

JUTRI
1°C
-1°C
SRE.
-2°C
-3°C
Deli
1804

Cirkus na obisku

Horjul, 30. september – Horjul je gostil že marsikaj in marsikoga, tokrat pa je v kraj prispel čisto pravi Cirkus.

Cirkus Kellners, ki v Slovenijo prihaja s Češke, je v teh mesecih obiskal številne slovenske kraje. Nadvse veseli smo ga bili tudi v Horjulu, kar smo pokazali s presenetljivo lepim obiskom predstave. Takšnim, da ga niso pričakovali niti člani cirkuške zasedbe, ki so še zadnje minute pred začetkom predstave iskali razpoložljive možnosti, da pod šotor spravijo čim več obiskovalcev. Vanj jim je naposled le uspelo spraviti vse otroke, nekaj staršev pa je ostalo na mokrem. Cirkus ali potujoča zabava ljudskih množic Kellnerjevih ima dolgo tradicijo, s to dejavnostjo se namreč ukvarjajo že več kot tristo let. Člani pravijo, da v Sloveniji radi nastopajo in se bodo še vrnili. Vsako leto pripravijo nov program, primeren za posamezno državo, ki je prilagojen zakonodajnim predpisom, pa tudi šale so različnim narodom različno smešne, pravijo. Tokrat so za obiskovalce predstave v Horjulu pripravili poldrugo uro dolg program z različnimi točkami, zabavnim klovnom, medvedom Pujem, plesalkami na drogu, ognjenim možem, vključili pa so tudi točke z živalmi – kačo, zajcem, kozo in psom ter nenazadnje tudi skrivnostne čarovniške točke, ob katerih smo nevedni ostali tudi odrasli. Člani praške družine so resnično pokazali, da se tudi brez slonov, tigrov in levov lahko izvede odlično cirkuško predstavo, zanimivo za vse generacije.

 

Nadja Prosen Verbič

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij