Logo MojaObčina.si

Horjul

JUTRI
27°C
18°C
SRE.
29°C
17°C
Deli
2873

Jesenski planinski izlet

Odpravili smo se na prvi planinski izlet po gričih okoli Horjula. Smer je začrtal g. Bogdan Seliger iz Planinskega društva Horjul, ki nas že kar nekaj let vodi po bližnjih in oddaljenih hribih. Pot nas je vodila okoli Luparjevega griča do travnika nad Ramovšem. Poslušali smo šumenje odpadlega listja in opazovali čudovite barve jeseni. Nadaljevali smo proti Koreni, komaj smo čakali na malico. Po predahu in okusnih sendvičih smo se začeli spuščati nazaj proti dolini. Tokrat smo jo ubrali proti Blažkovim, si spotoma ogledali koze in prepevali vesele pesmi. Dan je bil kot nalašč za čudovit izlet, saj nas je ves čas spremljalo toplo jesensko sonce.

Barbara Popit, fotografije: Bogdan Seliger

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi