Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 20.09.2018

pretežno jasno
Danes bo povečini sončno, zjutraj bo po nekaterih kotlinah in dolinah megla. Popoldne v hribovitem svetu ni povsem izključena kakšna kratkotrajna ploha ali nevihta. V Vipavski dolini in na Krasu bo prehodno pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 24 do 28, na Primorskem do 30 °C.
15°C | 27°C
petek, 19.09.2018
15°C | 28°C
sobota, 21.09.2018
14°C | 30°C
nedelja, 22.09.2018
15°C | 20°C
ponedeljek, 23.09.2018
13°C | 21°C
Opozorila
Četrtek, 20.9.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
27°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Javna razsvetljava za večjo varnost


NOVICE

| |
18.10.2017      18:32
A A

Javna razsvetljava za večjo varnostDeli:

Na začetku oktobra je bila s podjetjem Gutnik podpisana pogodba za izgradnjo in dograditev javne razsvetljave v Občini Horjul. S tem želimo to urediti v celotni občini in poskrbeti za boljše počutje občanov tudi v mesecih, ko je dan kratek, noči pa dolge.  Zemeljska dela so se začela sredi oktobra in bodo potekala najprej na območju Lesnega Brda, nato sledi lokacija Kovinos Horjul in nazadnje območje Graben na Vrzdencu. Po končanih zemeljskih delih bosta sledila polaganje električne napeljave in postavitev stebrov za luči. Tri obstoječe solarne luči bodo prestavili na nova mesta. Dela bodo predvidoma končana konec novembra. Prosimo vas za sodelovanje in razumevanje v primeru zapor cest, da že temen jesenski večer čimprej razsvetlijo nove luči.


Peter Kavčič
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!