Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 21.02.2018

oblačno
Danes bo oblačno. Predvsem v južni in vzhodni Sloveniji bo občasno rahlo snežilo, drugod v notranjosti Slovenije bo količina padavin zelo majhna, v večjem delu zahodne Slovenije pa bo suho. Pihal bo severovzhodnik, na Primorskem zmerna do močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 2, na Primorskem do 7 °C.
-1°C | 3°C
četrtek, 22.02.2018
-1°C | 0°C
petek, 23.02.2018
-1°C | 1°C
sobota, 24.02.2018
0°C | 0°C
nedelja, 25.02.2018
-5°C | -6°C
Opozorila
Sreda, 21.2.2018 ob 6h
Najmočnejši sunki burje na Primorskem bodo ponekod presegali hitrost 100 km na uro.
-1°C
3°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Odpeljanih več kot 23 ton kosovnih odpadkov


NOVICE

| |
26.10.2017      13:39
A A

Odpeljanih več kot 23 ton kosovnih odpadkovDeli:

Konec septembra smo v sodelovanju s podjetjem Snaga iz Ljubljane iz naše občine na urejeno odlagališče odpeljali kar 19,5 tone raznih kosovnih odpadkov, dobre 3 tone izrabljenih pnevmatik in skoraj pol tone nevarnih gospodinjskih odpadkov. Občanom omogočamo urejen odvoz odpadkov, ki bi se sicer znašli na dvoriščih ali poleg ekoloških otokov, v skrajnih primerih pa celo na divjih odlagališčih. Verjamemo, da se danes vsi strinjamo, da nobena od teh rešitev ni primerna, saj neustrezno ravnanje s kosovnimi odpadki privede do škodljivih vplivov na okolje in neprimernega videza naših ulic in dvorišč. Prav zaradi skrbi za čisto občino smo tudi tokrat izpeljali kosovni odvoz v jesenskem času, že sedaj pa lahko najavimo naslednji, torej spomladanski kosovni odvoz z zbiranjem pnevmatik, električne opreme in nevarnih gospodinjskih odpadkov, ki bo aprila. Naj ob tem še enkrat spomnimo, da kosovni odpadki ne sodijo v ali ob zabojnike za smeti.

Peter Kavčič
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!