Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 11.12.2017

oblačno
Popoldne bo oblačno, predvsem na jugovzhodu se bo ponekod oblačnost trgala. V vzhodnih krajih bo večinoma suho, drugod bodo padavine slabele in marsikje prehodno ponehale. Meja sneženja bo večinoma nad okoli 1800 m nad morjem. Pihal bo zmeren do močan južni do jugozahodni veter, ki se bo še nekoliko okrepil. Najvišje dnevne temperature bodo od 8 do 14, ob morju do 16 °C.
0°C | 10°C
torek, 12.12.2017
10°C | 11°C
sreda, 13.12.2017
3°C | 2°C
četrtek, 14.12.2017
4°C | 5°C
petek, 15.12.2017
5°C | 9°C
Opozorila
Ponedeljek, 11.12.2017 ob 13h
Jugozahodnik bo v višjih legah presegal hitrost 100 km/h, ponekod po nižinah pa 70 km/h. Veter bo slabel jutri dopoldne.
0°C
10°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Odpeljanih več kot 23 ton kosovnih odpadkov


NOVICE

| |
26.10.2017      13:39
A A

Odpeljanih več kot 23 ton kosovnih odpadkovDeli:

Konec septembra smo v sodelovanju s podjetjem Snaga iz Ljubljane iz naše občine na urejeno odlagališče odpeljali kar 19,5 tone raznih kosovnih odpadkov, dobre 3 tone izrabljenih pnevmatik in skoraj pol tone nevarnih gospodinjskih odpadkov. Občanom omogočamo urejen odvoz odpadkov, ki bi se sicer znašli na dvoriščih ali poleg ekoloških otokov, v skrajnih primerih pa celo na divjih odlagališčih. Verjamemo, da se danes vsi strinjamo, da nobena od teh rešitev ni primerna, saj neustrezno ravnanje s kosovnimi odpadki privede do škodljivih vplivov na okolje in neprimernega videza naših ulic in dvorišč. Prav zaradi skrbi za čisto občino smo tudi tokrat izpeljali kosovni odvoz v jesenskem času, že sedaj pa lahko najavimo naslednji, torej spomladanski kosovni odvoz z zbiranjem pnevmatik, električne opreme in nevarnih gospodinjskih odpadkov, ki bo aprila. Naj ob tem še enkrat spomnimo, da kosovni odpadki ne sodijo v ali ob zabojnike za smeti.

Peter Kavčič
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 454
Izšla: 27.11.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.