Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 21.09.2018

jasno
Danes bo pretežno jasno, ponekod po kotlinah in dolinah bo zjutraj in deloma dopoldne megleno. Najvišje dnevne temperature bodo od 25 do 30 °C.
14°C | 30°C
sobota, 20.09.2018
15°C | 27°C
nedelja, 22.09.2018
15°C | 17°C
ponedeljek, 23.09.2018
9°C | 22°C
torek, 24.09.2018
12°C | 23°C
Opozorila
Petek, 21.9.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
14°C
30°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Odpeljanih več kot 23 ton kosovnih odpadkov


NOVICE

| |
26.10.2017      13:39
A A

Odpeljanih več kot 23 ton kosovnih odpadkovDeli:

Konec septembra smo v sodelovanju s podjetjem Snaga iz Ljubljane iz naše občine na urejeno odlagališče odpeljali kar 19,5 tone raznih kosovnih odpadkov, dobre 3 tone izrabljenih pnevmatik in skoraj pol tone nevarnih gospodinjskih odpadkov. Občanom omogočamo urejen odvoz odpadkov, ki bi se sicer znašli na dvoriščih ali poleg ekoloških otokov, v skrajnih primerih pa celo na divjih odlagališčih. Verjamemo, da se danes vsi strinjamo, da nobena od teh rešitev ni primerna, saj neustrezno ravnanje s kosovnimi odpadki privede do škodljivih vplivov na okolje in neprimernega videza naših ulic in dvorišč. Prav zaradi skrbi za čisto občino smo tudi tokrat izpeljali kosovni odvoz v jesenskem času, že sedaj pa lahko najavimo naslednji, torej spomladanski kosovni odvoz z zbiranjem pnevmatik, električne opreme in nevarnih gospodinjskih odpadkov, ki bo aprila. Naj ob tem še enkrat spomnimo, da kosovni odpadki ne sodijo v ali ob zabojnike za smeti.

Peter Kavčič
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!