Logo MojaObčina.si

Horjul

DANES
19°C
5°C
JUTRI
22°C
5°C
Deli
2873

Odpeljanih več kot 23 ton kosovnih odpadkov

Konec septembra smo v sodelovanju s podjetjem Snaga iz Ljubljane iz naše občine na urejeno odlagališče odpeljali kar 19,5 tone raznih kosovnih odpadkov, dobre 3 tone izrabljenih pnevmatik in skoraj pol tone nevarnih gospodinjskih odpadkov. Občanom omogočamo urejen odvoz odpadkov, ki bi se sicer znašli na dvoriščih ali poleg ekoloških otokov, v skrajnih primerih pa celo na divjih odlagališčih. Verjamemo, da se danes vsi strinjamo, da nobena od teh rešitev ni primerna, saj neustrezno ravnanje s kosovnimi odpadki privede do škodljivih vplivov na okolje in neprimernega videza naših ulic in dvorišč. Prav zaradi skrbi za čisto občino smo tudi tokrat izpeljali kosovni odvoz v jesenskem času, že sedaj pa lahko najavimo naslednji, torej spomladanski kosovni odvoz z zbiranjem pnevmatik, električne opreme in nevarnih gospodinjskih odpadkov, ki bo aprila. Naj ob tem še enkrat spomnimo, da kosovni odpadki ne sodijo v ali ob zabojnike za smeti.

Peter Kavčič

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi