Logo MojaObčina.si

Horjul

JUTRI
28°C
20°C
SOB.
30°C
17°C
2873

Deset odličnjakov na obisku pri županu

Letos je občino Horjul obiskalo deset odličnjakov, učencev OŠ Horjul, ki so v vseh letih šolanja dosegali odličen uspeh.

V generaciji, ki je letos zaključila obvezno šolanje so se z odličnim uspehom najbolj izkazala dekleta saj jih je bilo kar devet na obisku, fantje pa so imeli le enega predstavnika. Župan in direktorica občinske uprave sta učence in predstavnike šole sprejela v sejni dvorani, kjer so se pogovorili k načrtih za naprej in tudi o tem kaj bi sami spremenili v povezavi s samo šolo. Kot je običajno v zadnjih letih, se je večina devetošolcev vpisala v gimnazijski program. Ob pohvalah in čestitkah je župan Janko Prebil vsakemu izmed mladih predal Atlas Slovenije, praktično in uporabno darilo, ki jih bo spremljalo še veliko let, predvsem pa jim bo pomagalo spoznati lepote Slovenije.

 

Peter Kavčič

Foto: občinski arhiv

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi