Logo MojaObčina.si

Horjul

DANES
1°C
-3°C
JUTRI
4°C
-2°C
Deli
2873

Aktivni upokojenci se izobražujejo in potujejo

Društvo upokojencev Horjul in društvo upokojencev Vrzdenec s pomočjo sredstev, ki jim jih preko javnih razpisov nameni Občina Horjul s pridom porabijo za boljšo kakovost v zrelem življenjskem obdobju. V Horjulu bo tako tudi v prihodnje poleg ekskurzij zanimivo tudi v oktobru, ko bo prišel v goste najstarejši slovenski olimpionik, nekdanji atlet Marko Račič, ki šteje že častitljivih 97 let! Na Vrzdencu pa v prihodnjem mesecu načrtujejo ekskurzijo na Bizeljsko, kjer si boste lahko ogledali repnice, posebne podzemne shrambe za poljščine. Gospe se boste na rednih delavnicah v jesenskem času naučile izdelave rož iz krep papirja in novoletnih voščilnic.

 

Peter Kavčič, foto: TČ

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!