Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 25.05.2018

pretežno oblačno
Zvečer bodo nevihte postopno zamrle. Ponoči se bo na Primorskem delno zjasnilo. Drugod bo zmerno do pretežno oblačno, ponekod bodo občasno še manjše krajevne padavine. Najnižje jutranje temperature bodo od 10 do 15, ob morju in na Goriškem okoli 17 °C.
15°C | 25°C
sobota, 26.05.2018
15°C | 27°C
nedelja, 27.05.2018
15°C | 29°C
ponedeljek, 28.05.2018
17°C | 28°C
Opozorila
Četrtek, 24.5.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
25°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Zdravje in lepota

Z ENERGIJSKO MEDICINO SPREMINJAMO NAŠE SLABE ......


OBVESTILA, ZDRAVJE IN LEPOTA

| |
15.10.2014      8:32
A A

Z ENERGIJSKO MEDICINO SPREMINJAMO NAŠE SLABE NAVADE


Kako iz občutkov strahu, žalosti, jeze, skrbi, obupa, manjvrednosti……


Slika: www.produktivnost.si
Slika: www.produktivnost.si
Deli:

Negativna čustva blokirajo naše trezno razmišljanje in delovanje ter so vir večine bolezni današnjega časa. Odpravljanje  negativnih  čustev in občutkov je vstopni  ključ  do spreminjanja naših navad  negativnih čustvenih odzivov in obenem pomeni zatiranje bolezni v kali.  Ritem, v katerem delujemo – se odzivamo, nas vleče v določene vzorce, ki  se jih večinoma  niti ne zavedamo, a jih  moramo začeti spreminjati, če želimo sneti verige, ki nas hromijo, izžemajo,  poženejo v preveliko aktivnost,  napadalnost, razdražljivost, v prekomerno poseganje po hrani, alkoholu, zdravilih, v preveliko kritičnost do sebe in drugih, brezizhodnost, depresijo. …….in na koncu v hujšo bolezen.

 

Energijska medicina ponuja tehnike in vaje,  s prakticiranjem katerih lahko spreminjamo naše  vzorce delovanja. S  tem  zmanjšamo  čustvene  obremenitve,  smo bolj prilagodljivi, lažje zmoremo vsakodnevne  aktivnosti  in  bolj konstruktivno delovati  v  težkih situacijah ter si  obenem  pomagamo  pri odvajanju od škodljivih navad in k hitrejšemu zdravljenju bolezni .

 

Vabljeni  na 3. delavnico energijske medicine v Mestni knjižnici Grosuplje, ki bo v torek, 21. oktobra 2014 ob 18. uri. Vstop je prost.

 

Delavnico bo vodila  novinarka  Ana Vatovec, drugače tudi poznavalka psihologije,  astrologije, numerologije ter vaj in tehnik energijske medicine in energijske psihologije , ki pravi:  »Spretnosti, ki sem se jih sama naučila in preizkusila skozi  življenje, predvsem v težkih življenjskih preizkušnjah, bom delila z vami.  Če uspeva meni, zakaj ne bi tudi vam?!«
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Grosuplje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Maj 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2
24.05.2018
Danes ni dogodkov.
26.05.201 | Tečaji in delavnice
Qigong - začetno učenje in vadba

Bodite prvi pri oddaji mnenja.