Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 19.11.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo precej jasno, po nekaterih nižinah bo megla ali nizka oblačnost. Najnižje jutranje temperature bodo od -3 do 2, v alpskih dolinah do -7, ob morju okoli 5 °C.
2°C | 5°C
ponedeljek, 20.11.2017
-1°C | 8°C
torek, 21.11.2017
1°C | 11°C
sreda, 22.11.2017
6°C | 13°C
četrtek, 23.11.2017
6°C | 14°C
Opozorila
Sobota, 18.11.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
5°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Javno komunalno podjetje Grosuplje ima novo ......


DOGODKI, ZAVODI

| |
08.01.2015      20:16
A A

Javno komunalno podjetje Grosuplje ima novo vodstvoDeli:

Na decembrski skupščini Javnega komunalnega podjetja Grosuplje je bil za predsednika skupščine za poslovno leto 2015 imenovan dr. Peter Verlič, župan občine Grosuplje. S 1. 1. 2015 pa je vodenje Javnega komunalnega podjetja Grosuplje prevzel novi direktor Stanislav Stopar, ki bo na čelu družbe v naslednjem štiriletnem obdobju.


Nedavne redne skupščine Javnega komunalnega podjetja Grosuplje se je udeležil tudi župan Dušan Strnad, kot predstavnik ene izmed treh občin ustanoviteljic JKP Grosuplje. Na seji je skupščina potrdila v skladu s sistemom rotacije za predsednika skupščine v poslovnem letu 2015 grosupeljskega župana dr. Petra Verliča. Po tem sistemu ga bo pri vodenju skupščine v letu 2016 nasledil župan Strnad. Skupščina je potrdila tudi nove člane nadzornega sveta za nov štiriletni mandat. Novoimenovani nadzorni svet Javnega komunalnega podjetja Grosuplje je za predsednika nadzornega sveta imenoval Dušana Hočevarja, za njegovega namestnika pa Jožeta Ulčarja. Člana nadzornega sveta sta še Alenka Zabukovec in Bojan Gorišek.

Novoimenovani nadzorni svet je po zaključku javnega natečaja za novega direktorja Javnega komunalnega podjetja Grosuplje za štiriletni mandat 2015-2018 imenoval Stanislava Stoparja, u.d.i.s.. Funkcijo direktorja je Stopar, ki je bil nazadnje zaposlen na Občini Grosuplje kot vodja Urada za komunalno-gospodarsko infrastrukturo, nastopil s 1. januarjem 2015.


Tekst in foto: Gašper Stopar
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Grosuplje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!