Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 27.04.2018

pretežno oblačno
Danes zjutraj in dopoldne bo pretežno oblačno, popoldne se bo delno zjasnilo. Večinoma jasno bo na Primorskem, burja bo čez dan oslabela. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 20, na Primorskem do 24 °C.
11°C | 22°C
sobota, 26.04.2018
12°C | 22°C
nedelja, 28.04.2018
9°C | 28°C
ponedeljek, 29.04.2018
11°C | 26°C
torek, 30.04.2018
12°C | 22°C
Opozorila
Petek, 27.4.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
22°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

V petek v športni dvorani OŠ Stična 6. ......


ŠPORT

|

M M

|
21.12.2017      11:22
A A

V petek v športni dvorani OŠ Stična 6. izvedba dobrodelnega dogodka Rokometno srceDeli:

Ta petek bo v naši dvorani OŠ Stična odvijala že šesta izvedba tradicionalne dobrodelne tekma Rokometno srce, kjer pobudniki  (naš  članski trener) Aleksander Polak,  Gašper Mamilovič (trener mlajših selekcij RK SVIŠ) in Jure Ceglar (naš nekdanji igralec) zbirajo prispevke za letovanje otrok iz občine Ivančna Gorica na Debelen Rtiču.

Tradicionalni dogodek s humantirano noto bo potekal v petek 22. decembra takoj po koncu svečanosti ob dnevu samostojnosti in enotnosti s podelitvijo priznanj športnikom občine Ivančna Gorica za leto 2017. Slednja svečanost pa se bo pričela ob 18. uri, po koncu pa sledi rokometna tekma, kjer se  bodo m ed sabopomerili zdajšnji in nekdanji člani SVIŠ-a.

Eden izmed pobudnikov, Gašper Mamilovič,  sicer tudi naš trener mlajših selekcij, si tako kot vsako leto želi … “združiti prijetno s koristnim. Druženje starih prijateljev, ki ima tudi tradicionalno dobrodelno noto. Upam, da zberemo čimveč denarja za ljudi, ki to res potrebujejo.”

Vabljeni vsi ljubitelji rokometa, športa ali vsi ostali, ki bi želeli pomagati. Otroci bodo vsakega vašega prispevka izredno veseli. 

RK SVIŠ Ivančna Gorica


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Grosuplje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!