Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 21.10.2018

pretežno oblačno
Danes bo spremenljivo do pretežno oblačno in ponekod po nižinah sprva megleno. V notranjosti Slovenije se bodo občasno pojavljale manjše padavine, deloma plohe. Zapihal bo severni do severovzhodni veter, na Primorskem šibka do zmerna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 10 do 14, na Primorskem do 18 °C.
10°C | 12°C
ponedeljek, 22.10.2018
5°C | 14°C
torek, 23.10.2018
6°C | 15°C
sreda, 24.10.2018
7°C | 21°C
četrtek, 25.10.2018
7°C | 14°C
Opozorila
Nedelja, 21.10.2018 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
12°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

RK SVIŠ vabi to soboto na rokometni derbi ......


ŠPORT

|

M M

|
01.03.2018      15:10
A A

RK SVIŠ vabi to soboto na rokometni derbi proti Slovenj GradcuDeli:

V soboto bo na sporedu prvi od petih domačih derbijev do konca sezone 1.B rokometne lige. K nam v našo domačo dvorano prihaja koroška ekipa RK Slovenj Gradec 2011.

Še lansko leto prvoligaši, ki so nam v letošnji edini zadali poraz (v 5. krogu so nas premagali z rezultatom 25:21), ki jih vodi pomočnik selektorja slovenske rokometne reprezentance Uroš Šerbec. Korošci so (kljub zmagi proti Dravi v preteklem krogu, vendar še tekma uradno ni bila registrirana) trenutno na petem mestu z osemnajstimi točkami. Dosegli so sedem zmag, štirikrat remizirali in petkrat igrišče zapuščali sklonjenih glav.

Ker imajo še teoretične možnosti za napredovanje, se v naši dvorani OŠ Stična obeta izredno napet dvoboj. Domačini so v prejšnjem krogu igrali okrepljeni z nekdanjim mladinskim reprezentantom Rokom Cvetkom, ki je prišel iz Maribora in je pomemben člen v ekipi. Gledalci boste tako lahko videli lep rokometni dvoboj, kjer bo pomembna vsaka žoga.

Eden izmed pomembnih členov v letošnji sezoni v naši ekipi je vratar Domen Škorc. Slednji poudarja odlično vzdušje v ekipi, a v isti sapi poudarja, da nasprotnike ne smemo podcenjevati.  “Seveda je sama želja mene in vseh v ekipi, da zmagamo s čim večjo razliko in dokažemo da je bila tekma v Slovenj Gradcu zgolj slab dan. Seveda pa moramo ekipo Slovenj Gradca vzeti resno, saj je to lanski prvoligaš. Imajo mlado oz. mlajšo ekipo ki je sigurna željna dokazovanja ter napredovanja. Igrajo hiter rokomet, v tem segmentu jih moramo ustaviti in potem verjamem v pozitivni rezultat v našo korist.”

Dvoboj naše in koroške ekipe bo v soboto, 03.03.2018 s pričetkom ob 19.00, v športni dvorani OŠ Stična.

Sponzor tekme je podjetje Livmark d.o.o. iz Stične, ki se ukvarja s proizvodnjo izdelkov iz cinkovih litin.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Grosuplje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!