Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.10.2017

pretežno jasno
Ponoči bo pretežno jasno, marsikje bo po nižinah nastala megla. Tudi ob morju bo lahko megleno, proti jutru se bo zgostila nizka oblačnost, ki se bo razširila tudi proti Notranjski. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 9, ob morju okoli 12 stopinj C.
8°C | 22°C
četrtek, 19.10.2017
6°C | 22°C
petek, 20.10.2017
6°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
9°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
10°C | 18°C
Opozorila
Torek, 17.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
22°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Prostovoljstvo

V soboto 3. dobrodelni bazar "Gremo na morje"...


ŠOLSTVO, PROSTOVOLJSTVO, ZAVODI

| |
28.05.2014      7:17
A A

V soboto 3. dobrodelni bazar "Gremo na morje"Deli:

Prihaja tretji, sedaj lahko rečemo, že tradicionalni dobrodelni bazar Gremo na morje, ki ga organizira Fundacija DREVORED. Na bazarju bomo zbirali denar za letovanje otrok iz socialno šibkih družin v občini Grosuplje.


Lanski bazar je bil nad pričakovanji, saj smo z zbranimi sredstvi v višini 4.492,00 EUR  na počitnice popeljali kar 38 otrok. Letošnji cilj je seveda rahlo ambicioznejši, saj smo si zastavili, da počitnice polepšamo vsaj 30 otrokom in letos prvič tudi družinam. Tako želimo  srečne družinske počitniške dni omogočiti vsaj 5 družinam. Šestčlanska družina je v času prvomajskih počitnic že letovala na Debelem rtiču. Ko so se vrnili, so zapisali: 


Bazar bo v soboto, 31. 5. 2014, od 9.00 do 14.00, na Adamičevi ploščadi v centru Grosuplja. Na stojnicah bomo prodajali izdelke, ki jih bodo donirala podjetja, posamezniki, društva in ostali. Celoten izkupiček od prodaje bo namenjen plačilu letovanja otrok iz socialno šibkih družin s področja naše občine, ki jih bomo izbrali v sodelovanju s Centrom za socialno delo Grosuplje in Rdečim križem Grosuplje.


Več o dogajanju na odru in vzporednih aktivnostih na: http://www.drevored.si/sveze/3-dobrodelni-bazar-gremo-na-morje/
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Grosuplje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!