Logo MojaObčina.si

Grosuplje

DANES
23°C
13°C
JUTRI
25°C
11°C
Deli
1803

OTROCI IZ VRTCA SONČEK NA OBISKU V OBČINSKI HIŠI

Otroci iz vrtca Sonček so v torek, 21. maja 2019, obiskali občinsko hišo in v naše prostore je z njihovo razigranostjo, veliko dobre volje prav zares posijalo sonce. Povedali so nam, da se imenujejo Barvice. Radi rišejo in barvajo, župana dr. Petra Verliča, ki jih je prijazno povabil v svojo pisarno, pa so zato presenetili kar s svojimi risbicami.

Prav posebno presenečenje pa je za njih pripravil tudi župan - barvice. Da bodo še z večjim veseljem in še več barvali in risali. Sicer pa so naši najmlajši županu povedali, da se zelo radi odpravijo tudi na sprehod, največkrat skozi Brezje, kdaj pa tudi po Grosupljem. Nazadnje so odšli do zadrževalnika Bičje in ker vejo, da je v naši občini tudi veliko žabic, so upali, da bodo kakšno tudi našli. A jim ni uspelo.   

Zgovorni naši najmlajši pa so se z županom tudi dogovorili, da ko bodo v Grosuplje pripeljali novi vlaki, ko bo ponovno vzpostavljen potniški promet proti Kočevju, da se bodo skupaj odpravili tudi na vožnjo z vlakom.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi