Logo MojaObčina.si

Gorje

DANES
16°C
1°C
JUTRI
19°C
4°C

Navihančki in mladinska gledališka skupina KUD Kamot Zasip

September je tu in mi vsi pričakujemo novo sezono. Odrasla gledališka skupina je v poletju dočakala svoj prvenec, prvi kratki igrani film Sladka 40. V jesenskih dneh bo čas, da si ga ogledajo še vsi tisti, ki so bili poleti na morju. Najbolj nestrpno pa novo sezono pričakujejo najmlajši – Navihančki. V sredo, 22. 9. 2021, bomo začeli v Kulturnem domu Zasip navihano ustvarjati. Ples, glasba, gib, lutke, improvizacija, gledališče, ljudsko izročilo ... vse to nas na naših druženjih povezuje. V zadnjih dveh sezonah, ko se nismo mogli družiti tako intenzivno kot prej, smo začutili, da to pogrešamo, da nam je to zlezlo pod kožo in da kulturo ter druženje potrebujemo. Prav vse generacije. Prav tako bomo v nedeljo, 19. 9. 2021, začeli z mladinsko gledališko skupino. Začeli oziroma nadaljevali bomo s predstavo, ki komaj čaka svoj zaključek. Zaključek na odru. Tam, kamor sodi. Med gledalce, ki nam vedno stojijo ob strani.

Vsi, ki bi se radi še priključili, vabljeni na Navihančke: otroci, stari od 3 do 5 let ob 16. uri, od 6 do 10 let pa ob 17. uri. Mladinska gledališka skupina pa se bo sestajala ob nedeljah, od 6 do 10 let ob 18. uri, od 10 let dalje pa ob 19. uri.

Navihano v novo sezono!

Meta Vodnjov, KUD Kamot Zasip

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi