Logo MojaObčina.si

Gorišnica

JUTRI
26°C
16°C
ČE.
24°C
15°C
4032

Ste že prebrali DECEMBRSKO številko Slovenskega čebelarja?

Objavljamo vmesno, mesečno, glasovanje za naj strokovni članek v Slovenskem čebelarju št. 12, december 2021 in vas vabimo, da v anketi izmed objavljenimi članki glasujete za naj strokovni članek po vaši presoji.
GLASUJ TUKAJ!

Najboljši članki posameznih številk v letu 2021 se bodo uvrstili v drugi krog oz. v finale Natečaja za naj strokovni članek v Slovenskem čebelarju za leto 2021. Natečaj predvideva izbor najboljšega strokovnega članka slovenskega avtorja v objavljenega v Slovenskem čebelarju v letu 2021. Strokovni članek je lahko s katerega koli področja, ki se navezuje na čebelarstvo v ožjem ali širšem smislu. Članek objavljen v dveh ali več delih se ocenjuje kot en članek. V poštev pridejo članki, ki niso izrecen prevod ali priredba člankov drugih avtorjev.

Najboljši strokovni članek po izboru bralstva bo postal članek, ki bo v spletni anketi prejel največ glasov.
Povzetek vsebin SČ 12-2021 je objavljen TUKAJ.

Marko Borko, urednik Slovenskega čebelarja

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi