Logo MojaObčina.si

Duplek

JUTRI
26°C
17°C
TOR.
28°C
14°C

Zaključena kanalizacija v Zg. Dupleku

V okviru projekta »ODVAJANJE IN ČIŠČENJE ODPADNE VODE V POREČJU DRAVE – OBČINA DUPLEK«, smo zaključili izgradnjo kanalizacijskega kanala Z-4.1, na območju Kamenščak/Zapolutke, v Zgornjem Dupleku.

Pogodbeni izvajalec podjetje KOMUNALA SLOVENSKE GORICE d.o.o. iz Lenarta v Sl. goricah, je skladno s terminskim planom, v okviru projekta »ODVAJANJE IN ČIŠČENJE ODPADNE VODE V POREČJU DRAVE – OBČINA DUPLEK«, zaključil gradbena dela na izgradnji prvega kanalizacijskega kanala z nazivom Z-4.1, na območju Zapolutke/Kamnščak v Zg. Dupleku, kateri se preko obstoječega črpališča Č1 Zapolutke, navezuje na kanalizacijsko omrežje naše občine. Tako je bilo na novo zgrajeno 182m fekalnih kanalizacijskih cevovodov, kot tudi 180m vodovodnega cevovoda dimenzije DN 63mm. S tem smo zagotovili možnost priključitve na javno kanalizacijsko omrežje štirim obstoječim stanovanjskim objektom na naslovih Zg. Duplek 82e, 82c, 82f, 82b, kot tudi možnost novih priključitev bodočih pozidav, v okviru stavbnih, še nepozidanih zemljišč, tako na javno kanalizacijsko omrežje kot tudi na javno vodovodno omrežje naše občine. V okviru izvedbe je dobil celoten cestni odsek občinske javne poti JP št. 581010, odsek 581011 Zg. Duplek (Dvoršak - Ilijaš), tudi novo asfaltno prevleko, sočasno pa smo izvedli tudi zemeljsko kabliranje, za bodočo vzpostavitev javne razsvetljave, na tem območju.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi