Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 26.06.2017

jasno
Zvečer bodo še krajevne nevihte, ponoči se bo vreme povsod umirilo in do jutra se bo zjasnilo. Po nekaterih nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 17, ob morju 19 stopinj C.
14°C | 31°C
torek, 27.06.2017
17°C | 31°C
sreda, 28.06.2017
19°C | 33°C
četrtek, 29.06.2017
21°C | 26°C
Opozorila
Nedelja, 25.6.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
14°C
31°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Zaslužena zmaga NK Duplek


ŠPORT

| |
03.11.2014      9:28
A A

Zaslužena zmaga NK Duplek


V nedeljo 2.11.2014 sta se v 11. kolu prve članske lige MNZ Maribor pomeril domača nogometna ekipa iz Dupleka in gostje iz Jurovskega Dola. Približno 100 gledalcev je lahko spremljalo zanimivo srečanje, katero so z dobro igro dobili domačini iz Dupleka z končnim izidom 3:0.


Deli:

Domačini so hitro prevzeli pobudo na igrišču in že v 8. minuti kronali premoč z golom Denisa Majheniča. Sledile so minute gostujočih nogometašev, kateri pa svojih priložnosti niso znali realizirat. Pred samim koncem prvega polčasa je po dolgi podaji, spretno z glavo zadel Marko Diemat in povišal vodstvo na 2:0, kar je bil tudi rezultat polčasa. NK Duplek je med polčasom vse navijače ogrel z brezplačnim kuhanim vinom in čajem, tako da so bili navijači pripravljeni še na preostalih 45 minut. 

V drugem polčasu smo po samo 5 minutah igre videli pravi evrogol domačega igralca Primoža Ademoviča, kateri je iz dobrih 30 metrov premagal gostujočega vratarja. Domača ekipa je še v nadaljevanju imela nekaj zrelih priložnosti, katerih pa ni uspela realizirati  in ostalo je pri izidu 3:0. 

 

NK DUPLEK - NK JUROVSKI DOL 3:0

Majhenič 8´, Diemat 42´, Ademovič 50´;

 

NK DUPLEK

Štuhec Rok, Beber Mitja, Velikonja Matjaž / Grajfoner Tim, Novoselec Sergej, Krepek Simon, Dobaja Marko / Poplatnik Marko, Diemat Marko / Kekec Miha, Majhenič Denis, Hrastnik Rok, Ademovič Primož / Simonič Domen, Velički Trajče / Damiš Grega

 

NK JUROVSKI DOL

Črnčec Robert, Farazin Uroš, Sinič Jernej, Zorman Patrik / Križan Nejc, Brunček Darko, Majer Rok, Žugman Žan, Kurnik Damijan / Novak Tomislav, Cungl Amadej / Drašak Blaž, Divjak Mitja, Toplak Rene

 

Rezultati ostalih tekem

Energo Tim Miklavž - Marjeta  2:1

Rošnja Loka - Kovinar Tezno 4:1

Gost. Lobnik Sliv. - AquaSystems Dogoše 6:4

 

Lestvica po 11. kolu

NK Gost. Lobnik Sliv.  25

NK Rošnja Loka  23

NK Duplek  18

NK Energo Tim Miklavž  18

NK Jurovski dol  15

NK Kovinar Tezno  14

NK Marjeta  14

NK Cerkvenjak  11

NK AquaSystems Dogoše  5

NK Pobrežje  4

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Duplek!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!