Logo MojaObčina.si

Duplek

DANES
23°C
11°C
JUTRI
23°C
9°C
Deli
2474

Pokal občine Duplek 2019

V soboto 5.10.2019 smo organizirali domačo tekmo 19.mednarodni pokal občine Duplek in hkrati 2.memorial Milana Danka spet v Škofijski gimnaziji Maribor. Udeležilo se ga je 174 tekmovalcev iz 36 klubov v starostni kategoriji U12, U14 in U18. Hkrati je potekalo tekmovanje v starostni kategoriji U10, kjer so bili tekmovalci uvrščeni v skupine po približno isti teži. Vse starostne kategorije so se štele za končno skupno uvrstitev na tekmovanju. Naši tekmovalci so se odlično odrezali ter na koncu pripeljali skupno zmago domov v Duplek.

Tekmovanja za 2.memorial Milana Danka se je udeležilo 81 kadetov in kadetinj, ter sta si po odločitvi sodnikov nagrado za najboljšega kadeta in kadetinjo priborila v kategoriji do 60 kg kadet Šinič Gašper JK Bežigrad in v kategoriji do 63 kg kadetinja Hribernik Ines JK Acron Slovenj Gradec.

Rezultati naših tekmovalcev so sledeči:
V starostni kategoriji U10 deklice : Skupina 1 Plazar Nika 3.mesto, Skupina 2 Nika Auda 1.mesto, Plazar Lana 2.mesto, Vohar Lara 3.mesto
V starostni kategoriji U10 dečki: Skupina 1 Bezjak Luka 7.mesto, Skupina 2 Weingerl Jure 2.mesto, Skupina 3 Miha Magdič 1.mesto, Skupina 4 Praviček Tai 7.mesto Senekovič Jani 5.mesto
V starostni kategoriji U12 dečki : Niko Grajfoner 1.mesto, Korez Tomaž 5.mesto, Stres Alen 7.mesto,
V starostni kategoriji U12 deklice: Mulec Klara 1.mesto, Kukovec Staša Alekseja 2.mesto, Peček Nike Taja 2.mesto
V starostni kategoriji U14: Nik Kerle 1.mesto , Aleks Senekovič 4.mesto, Tilen Mulec 2.mesto

Zahvala staršem ki so pomagali pri organizaciji tekme ter sponzorjem SPAR, Zavarovalnica TRIGLAV, JAGER Duplek, Fotokopiranje Koletnik Zdenka. Se vidimo naslednjo leto.

#teamduplek
Galerija slik: https://photos.app.goo.gl/Sx51oCnCJuczxmEJ7

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi